[app] CG Transit - Jízdní řády v ČR a na Slovensku

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
mzabsky
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: stř úno 22, 2012 19:52
Zařízení: Lumia 800

[app] CG Transit - Jízdní řády v ČR a na Slovensku

Příspěvek od mzabsky »

Muzu potvrdit, ze v te nove verzi uz spravne funguje "aktualni pozice" z dlazdice.
zbynda01
nováček
nováček
Příspěvky: 48
Registrován: pát říj 17, 2008 11:19

[app] CG Transit - Jízdní řády v ČR a na Slovensku

Příspěvek od zbynda01 »

Díky za komentáře k nové verzi...
Flynn píše:Dnes vyšla aktualizace, nikde jsem se ale nedočetl, co tato nová verze přináší za změny. Proč to není uvedeno alespoň na MP u popisu aplikace?
Jinak vizuelně se nic nezměnilo, např. pokud jde o slibovanou změnu LT (hvězdička, splývající s názvem stanice).
Tato verze nic nového nepřináší, ale je pravda, že opravy chyb jsem napsat mohl...
Co se týče hvězdičky, tak jsem ji trochu zmenšil. Text ještě trochu zasahuje, ale pokud jsem ji zmenšil ještě více, tak to nevypadalo vůbec dobře. Pokud žádnou změnu nepozorujete, zkuste starou LT smazat a vytvořit novou.
mimonaut píše:Poprosil bych posunout titulek "CG transit" v aplikaci níž než je notifikační lišta (a možná trochu zmenšit) -jak jsou ty písmena nahoře useklý vůbec nevypadá dobře.
Máte pravdu. Jak na to pořád koukám, tak jsem to nějak přestal vnímat :)
mzabsky píše:Muzu potvrdit, ze v te nove verzi uz spravne funguje "aktualni pozice" z dlazdice.
Super...fungovat by to už mělo.
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

[app] CG Transit - Jízdní řády v ČR a na Slovensku

Příspěvek od Flynn »

Ke komentu na mou citaci:
Hvězda stále zasahuje do názvu stanice, který je dvouřádkový. Navrhuji
a) zmenšit font
b) přidat možnost editace názvu nástupní stanice. To by také vyřešilo první stranu LT, kde je název nástupní stanice useknutý, protože je příliš dlouhý, anebo
c) tento název, který je na straně LT s trojúhelníkem, anebo na straně s hvězdou na LT s opačným směrem. Udělal bych screenshot, ale bohužel mi to telefon neumožňuje.
V praxi to tedy vypadá takto (název "Prasečkovice n.L. klášter" je vymyšlen):
Směr z této zastávky do zastávky Kubelíkova:
1. strana s trjúhelníkem, pod ním popisek Prasečkovice n.L. k (dále useknuto)
2. strana s hvězdou, nad ní popisek
Prasečkovice
n.L. klášter (sem zasahuje špice hvězdy)
Pod hvězdou je malým fontem napsaná cílová zastávka Kubelíkova.

V opačném směru je příslušná LT podobná, jen jsou popisky pochopitelně přehozeny.
Pokud by byl název editovatelný, pro moje potřeby postačí zkrátit na neoficiální název např. jenom "Klášter".
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

[app] CG Transit - Jízdní řády v ČR a na Slovensku

Příspěvek od Flynn »

Dnes mi telefon hlásil update, ale od rána nelze nainstalovat. Proběhne do poloviny a spadne s hláškou Došlo k potížím se zpracováním vaší žádosti. Zkuste to znovu později. Kód chyby c101a7d1. Má také někdo podobný problém?
JiriE
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 120
Registrován: úte lis 01, 2011 10:30
Zařízení: Lumia 930

[app] CG Transit - Jízdní řády v ČR a na Slovensku

Příspěvek od JiriE »

Ano, zkoušel jsem včera, dopadlo to přesně stejně.
karelchadim
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 490
Registrován: stř říj 05, 2011 7:16
Zařízení: P9 lite|P8 lite|Lumia 830|HTC 8x|LG Optimus 7

[app] CG Transit - Jízdní řády v ČR a na Slovensku

Příspěvek od karelchadim »

zkusil jsem aplikaci odinstalovat, ale nepomohlo to chyba zůstává stejná...

při vydání aplikace byla zdarma, teď stojí něco kolem 50 Kč a při kliknutí na koupit už se mi nezobrazí, že bych ji zakoupil a ať si jí jen stáhnu... takže mi to přijde že aktualizace vyšla proto aby jste si ji zaplatili, kupovat jsem ji nezkoušel takže nevím jestli chyba potom zmizí
Martin Suchan
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1138
Registrován: pát bře 11, 2011 10:48
Zařízení: Nokia Lumia 925
Bydliště: Praha

[app] CG Transit - Jízdní řády v ČR a na Slovensku

Příspěvek od Martin Suchan »

Flynn píše:Dnes mi telefon hlásil update, ale od rána nelze nainstalovat. Proběhne do poloviny a spadne s hláškou Došlo k potížím se zpracováním vaší žádosti. Zkuste to znovu později. Kód chyby c101a7d1. Má také někdo podobný problém?
to same u me, WP8 HTC 8X
Manek49
smartguru
smartguru
Příspěvky: 708
Registrován: čtv led 13, 2011 22:40
Zařízení: iPhone 5C
Bydliště: Horní Branná

[app] CG Transit - Jízdní řády v ČR a na Slovensku

Příspěvek od Manek49 »

U mě ten samý problém...
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

[app] CG Transit - Jízdní řády v ČR a na Slovensku

Příspěvek od Flynn »

Ona ani nejde najít přímo na MP, najdu ji jedině přes aplikaci WP7applist, když zvolím stáhnout, přepne mě na MP, kde je ke stažení, není u ní ale cena, dole jsou dvě tlačítka "stav" a "sdílet". Vedle názvu aplikace mám malým písmem napsáno totéž, co v aktualizačním okně: Vyžaduje pozornost... Když klepnu na tlačítko STAV jsem tam, kde jsem byl. Mám neplacenou verzi. Myslím, že by to mělo být ošetřeno tak, že vyběhne hláška o konci trial verze a o nutnosti zakoupení. Současné chování je nestandardní a připadá mi to jako chyba v aplikaci nebo na MP. Měl by se ale vyjádřit autor aplikace.
Jakub Karásek
redaktor
redaktor
Příspěvky: 434
Registrován: úte zář 25, 2007 20:59
Zařízení: LG V30, Nokia Lumia 950 XL
Bydliště: Olomouc (Brno)

[app] CG Transit - Jízdní řády v ČR a na Slovensku

Příspěvek od Jakub Karásek »

Uplne stejny problem, jako vsichni nade mnou, zkouseno aktualizovat jak pres sit, tak na wifi. Asi to bude potiz s tim, ze od teto verze je uz aplikace placena. Zkousel nekdo odinstalovat a zakoupit?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

[app] CG Transit - Jízdní řády v ČR a na Slovensku

Příspěvek od htcjirka »

Ano,odinstaloval jsem a zakoupil a vse jest ok.(Lumia 920)
mceza

[app] CG Transit - Jízdní řády v ČR a na Slovensku

Příspěvek od mceza »

To je teda vyborne. Takze mame dve moznosti - bud si nechat tuto aplikaci tak jak je a byt neustale otravovani pokusem o aktualizaci nebo ji odinstalovat a koupit... Proc nejde aktualizace skryt?
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

[app] CG Transit - Jízdní řády v ČR a na Slovensku

Příspěvek od Flynn »

Ano, s tím jsem se ještě nesetkal. Pokud skončí neplacená verze, měl bych mít na výběr aktualizaci s mnoha vylepšeními, ale za peníze, anebo stávající verzi, která se do budoucna již aktualizovat nebude. Jakmile ji teď odinstaluji, přijdu o mnoho uložených spojů v Oblíbených a za 52 korun si je budu smět znovu pracně nastavovat. Autoři by měli popřemýšlet nad tím, jak svá nastavení zálohovat na Sky Drive. Dělá to tak spousta aplikací, proč ne tato? Programátoři se toto prostě nenaučí a při tom pravidlo Zálohovat existuje již od dob prvních počítačů.
mceza

[app] CG Transit - Jízdní řády v ČR a na Slovensku

Příspěvek od mceza »

Copak zalohovani dat. Hlavni a zasadni problem vidim v chybe Marketplace.
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

[app] CG Transit - Jízdní řády v ČR a na Slovensku

Příspěvek od matoman »

Rovnaky problem... inac nemala by byt kupa potom zdarma? ked to uz mal clovek raz v mobile?
mceza

[app] CG Transit - Jízdní řády v ČR a na Slovensku

Příspěvek od mceza »

No právě proto to asi hází tu chybu, že neměla... Ale to je prostě chyba Microsoftu. Má to nabídnout aktualizaci s upozorněním, že je nově placená a mělo by možné (nejen u placených, ale u všech) aktualizaci skrýt. Tak si to představuji já.
karelchadim
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 490
Registrován: stř říj 05, 2011 7:16
Zařízení: P9 lite|P8 lite|Lumia 830|HTC 8x|LG Optimus 7

[app] CG Transit - Jízdní řády v ČR a na Slovensku

Příspěvek od karelchadim »

ono je to vůbec zvláštní, začátkem listopadu jsem dělal zrovna hard reset a to už aplikace placená byla... ale stáhnout šla, a teď to už jde jen koupit... a co jsem tak pátral po marketu, chová se to stejně i u dalších aplikací, které byly dřív zdarma... takže si osobně tipnu, že microsoft nějakým způsobem upravil chování marketplace, možná právě na stížnost vývojářů, kteří svoje aplikace dodatečně zpoplatnili..
Martin Suchan
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1138
Registrován: pát bře 11, 2011 10:48
Zařízení: Nokia Lumia 925
Bydliště: Praha

[app] CG Transit - Jízdní řády v ČR a na Slovensku

Příspěvek od Martin Suchan »

Pokud si stahnes aplikaci v dobe, kdy byla zdarma, tak ji mas dostupnou i pozdeji, kdyz uz je placena, tak to zkratka funguje, a pokud ne, je to dobre reportovat.
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

[app] CG Transit - Jízdní řády v ČR a na Slovensku

Příspěvek od Flynn »

Když si koupím cokoli a za rok je cena toho produktu vyšší, také za mnou nikdo nepřijde, abych doplatil rozdíl. Tuto aplikaci jsme si "koupili" za 0 korun a podle mě bychom také neměli doplácet za to, že po roce je za 52 korun. Tehdejší "kupní smlouva" zněla na 0,- Kč a tato smlouva by se měla dodržet. Taková aplikace bude mít pouze ukončený vývoj, ale bude stále funkční. Inovovaná má již stanovenou nějakou cenu a kdo ji chce, nechť si ji koupí. Autoři udělali chybu, že hned nevydali dvě varianty - free a ostrou verzi. Nyní se rozhoduji, že z principu přejdu k levnější konkurenci, čili ze mě stejně autoři CG Transitu nic nedostanou. A opravdu mi jde o princip, nikoli o mrzkých 52 Kč.
Je smutné, že se k tomu vůbec nevyjadřují.
Manek49
smartguru
smartguru
Příspěvky: 708
Registrován: čtv led 13, 2011 22:40
Zařízení: iPhone 5C
Bydliště: Horní Branná

[app] CG Transit - Jízdní řády v ČR a na Slovensku

Příspěvek od Manek49 »

@Necroman No a přesně u tyhle aplikace to takhle nefunguje, chce to po mě prachy, i když jsem ji stáhnul v době, kdy byla zadarmo...
@Flynn Přesně tak, mám zakoupeno WMM Jízdní řády ještě z doby, kdy nic jiného nebylo, takže jsem to znova stáhnul a sbohem CG Transite.
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti