Nákup aplikací přes Market na cizích telefonech.

Tipy, triky, neoficiální postupy a užitečné návody pro Windows Phone
Odpovědět
skali
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: stř dub 18, 2012 10:06
Zařízení: HTC Radar

Nákup aplikací přes Market na cizích telefonech.

Příspěvek od skali »

Dobrý den, narazil jsem na problém s nakupováním aplikací přes Market Place na různých telefonech. Mám platební kartu, Live ID účet a cizí telefon na který bych chtěl koupit nějakou aplikaci. A nedaří se to. Udělal jsem i registraci na Zune a pokaždé, když zadám číslo karty pro nákup, tak to selže. V marketplace vyberu aplikaci, zvolím koupit, odkáže mě to na přihlášení Live ID, přihlásím a kartu to nevezme. Je potřeba s tím ještě něco někde udělat? Nejde to ani přes počítač koupit. To zase napíše hlášku, že je potřeba se s přístrojem nejprve přihlásit na Market Place. Poradíte mi někdo prosím co všechno bych měl udělat, aby šlo nakupovat? Nechci ale ukládat informace o kartě v přístroji, je to jenom pro jednorázový nákup do jednoho telefonu. Děkuji.
Martin Suchan
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1138
Registrován: pát bře 11, 2011 10:48
Zařízení: Nokia Lumia 925
Bydliště: Praha

Nákup aplikací přes Market na cizích telefonech.

Příspěvek od Martin Suchan »

v prve rade dotaz, pro jakou zemi mas registrovane to LiveID - pokud je ceske, tak by to melo fungovat, ale jen u aplikaci, ktere jsou dostupne v ceskem Marketplace. Dale take otazka, zda karta ma povolene transkace pres Internet.
skali
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: stř dub 18, 2012 10:06
Zařízení: HTC Radar

Nákup aplikací přes Market na cizích telefonech.

Příspěvek od skali »

ahoj, karta má povolené transakce pres internet, aplikace tuším byla v českém marketplacu. Ted vidím v detailu účtu Live ID Země nebo oblast:Neuvedeno , takže to by mohl být ten problém?
skali
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: stř dub 18, 2012 10:06
Zařízení: HTC Radar

Nákup aplikací přes Market na cizích telefonech.

Příspěvek od skali »

když zkusím aplikaci koupit přes web tak mi to hodí:
Aplikaci nelze získat.
Zdá se, že jste se ještě nepřihlásili pomocí účtu Windows Live ID z telefonu. Tato akce je ale povinná před tím, než budete moci nakupovat nebo stahovat aplikace z webu Marketplace.
Martin Suchan
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1138
Registrován: pát bře 11, 2011 10:48
Zařízení: Nokia Lumia 925
Bydliště: Praha

Nákup aplikací přes Market na cizích telefonech.

Příspěvek od Martin Suchan »

V prve rade je urcite treba zaregistrovagt svuj telefon s danym LiveID, jinak si ani nestahnes zadnou jinou aplikaci. Dale je take treba pouzivat stejne LiveID na webu i v telefonu.
skali
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: stř dub 18, 2012 10:06
Zařízení: HTC Radar

Nákup aplikací přes Market na cizích telefonech.

Příspěvek od skali »

a kde tuto registraci mam udelat? a jak to delat, kdyz chci stahovat aplikace na ruzne telefony? to budu muset porad menit tu registraci?
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nákup aplikací přes Market na cizích telefonech.

Příspěvek od matoman »

v kazdom telefone musis mat default ten live ucet (je to ten, ktory zadas pri prvom spusteni telefonu) cez ktory to stahujes... zmena uctu bohuzial nejde bez hardresetu a zmazania vsetkych dat...
skali
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: stř dub 18, 2012 10:06
Zařízení: HTC Radar

Nákup aplikací přes Market na cizích telefonech.

Příspěvek od skali »

aha, tak to bude ono, on už tam nějaký Live ID měl, ale zase k tomu jsme neměli přiřazenou tu platební kartu. A když jsem tam přidal další účet Live ID, tak to pak napsalo chybu přihlášení (jmeno, heslo bylo správně). Tak to bude asi tenhle problém, ale když mu tam nastavím naše ID , stahnu aplikaci, tak to zase pak nepůjde odstranit, protože to zase pak nebude fungovat ta aplikace a budu muset udělat zase hard reset. Jak to tedy vyřešit? máme zákazníky, kteří si s tím prostě neporadí a nemají kartu pro platbu přes internet a chtějí to udělat od nás?
Odpovědět

Zpět na „Tweaky a návody“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů