Nekompletni update Omnia7

Diskuze věnovaná telefonům společnosti Samsung s operačním systémem Windows Phone
Odpovědět
shicola
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: pát zář 30, 2011 7:54
Zařízení: Lumia 930

Nekompletni update Omnia7

Příspěvek od shicola »

Zdravim, protože jsem měl problémy s telefonem a neprocházel mi update na 8107, začal jsem úplně od začátku.

Nahrál jsem 7004 (UK ROM XXXJL3), pak jsem pře zune nechal telefon upgradovat (na několik kroku) až na 7740. Pak jsem dohrál přes CAB sender češtinu, odemkl pomocí windowsphonehacker.com, doplnil nastavení foťáku v češtině a dále jsem přes CAB sender upgradoval na 8107.

Jenomže teď jsem zjistil, že mi chybí Wifi tethering a také přepínač na rychlost mobilních dat.
Navíc si myslím, že se mi vůbec neupdatoval firmware v telefonu:

firmware: 2424.10.12.3
hardware: 3.15.0.4
sw mob kom: 2424.11.2.2
hw mob kom: 0.0.0.800
zavadeč: 5.3.0.4
systém na čipu: 0.36.2.0

Domnívám se, že problémy s chybějícím wifi tetheringem a 3g jsou právě díky starému firmware.

Zkusil jsem změnit operátora z 000-80 na TMO-DE, zune mi nabídl aktualizaci od Samsungu, nicméně pokus o aktualizaci končí chybou.

Nemáte někdo tip, jak z toho ven ? Udělal jsem někde chybu ? Je vůbec tento postup správný ?

Díky ShiCola
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Nekompletni update Omnia7

Příspěvek od mimonaut »

no, jestli se ti chce absolvovat jeste jedno kolecko, tak bych zkusil neposilat zadne updaty pres cabsender a nechat vse updatovat pres zune.. muj (3x) overeny postup: downgrade na puvodni rom, unlock pomoci softwaroweho chevronu, update na nodo, registry hack na cestinu + zabraneni relocku v samsung tool, update na mango, povoleni sdileni + interop unlock (myslim ze pomoci diagnosis app), dohrani cestiny fotoaparatu a pak nechat probehnout vsechny zbyle updaty pomoci zune. takhle mi to alespon nekolikrat proslo.. kdyztak poslu pozdeji link na podrobny popis..
shicola
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: pát zář 30, 2011 7:54
Zařízení: Lumia 930

Nekompletni update Omnia7

Příspěvek od shicola »

No ja jsem se prave chtel vyhnout poslednimu update od Samsungu, ktery zabranuje moznosti instalovat interop aplikace. Jaky mas verze firmware ty ? Respektive jake jsou ty spravne ?
Odpovědět

Zpět na „Samsung Ativ S, Omnia W a Omnia 7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti