Pomoc s rozhodnutím

Diskuze věnovaná referenčním Android smartphonům modelové řady Nexus (6P, 5X, 5…)
Odpovědět
freez007
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob led 28, 2012 23:54
Zařízení: SGS II

Pomoc s rozhodnutím

Příspěvek od freez007 »

Ahoj všem
Měl bych prosbu. Mám už po třetí na reklamaci se stejnou závadou u T-Mobile svou SGS 2 (problém je stejně podle mě spojený s Win XP + Android 2.3.5, ale servis mi stále dokola mění jednu a tu samou součástku a stále mi nefunguje od aktualizace na 2.3.5 Wi-Fi Tethering ), Prodejce mi již doporučil se poohlédnout po jiném MT. Nyní se tedy rozhoduji mezi zcela novou SGS 2 a nebo Samsung Galaxy Nexus. Budu vděčný za osobní názory pro jeden, či druhý. Všem předem díky.
Uživatelský avatar
Cleric
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1162
Registrován: pát dub 09, 2010 15:09
Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
Bydliště: Potkali se u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Pomoc s rozhodnutím

Příspěvek od Cleric »

Rozhodně Galaxy Nexus. Je to nejnovější model Googlu a to by mělo stačit jako doporučení :grin:
AtoM.
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 406
Registrován: čtv kvě 28, 2009 15:11
Zařízení: Samsung Galaxy S II

Pomoc s rozhodnutím

Příspěvek od AtoM. »

Ja bych se spis zameril na samotnou zavadu.
Zkousel jsi tethering krome XP i na jiny zarizeni?
freez007
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob led 28, 2012 23:54
Zařízení: SGS II

Pomoc s rozhodnutím

Příspěvek od freez007 »

Ahoj Ano zkoušel jsem Tethering na dvou NB (oba s win XP), i na několika místech (Hodonín, Brno, Zlín) všude stejné Wi-Fi Hotspot se vytvoří NB se připojí do wi-fi, dostanu IP adresu ale Internet na NB, nefunguje. Připojení ale mobilu k SGS2 (na hotspot) ale funguje. Před aktuailizací na 2.3.5 vše běhalo super, po aktualizaci nikoliv (jen přes USB). V T-Mobile mi půjčila Samsung ACE, ktarý má také 2.3.5 a vše funguje na poprvé. Jeden z posledních poznatků je však takový, že i když prodejce vytáhnul jinou SGS 2 s 2.3.5 tak to taky nejelo, doporučil mi tedy ať to i přesto reklamuji z novu a vyberu si jiný tel. Ten večer jsem ještě narazil na známého který má také SGS2 a poprosil ho ať to vyzkouší doma, napřed mu to taky nejelo, ale má win 7 kde dá přes internet explorer (poté co se mu nenačte stránka) diagnostiku a ta mu to opraví a pak mu to jede. Bohužel na XP ta diagnostika nepomůže (zkoušel jsem to u něj). Opravdu nevím, je to velmi záhadná závada, bude to něco podle mě spojeného s WIN XP + A 2.3.5 + SGS2. Myslím že root by to vyřešil, ale to se mi moc nechce.
Rostakd
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 129
Registrován: úte úno 05, 2008 10:49
Zařízení: Apple iPhone 5S
Bydliště: Tábor

Pomoc s rozhodnutím

Příspěvek od Rostakd »

Prechazel sem na Nexuse z SGS II a uz bych se nevratil :) Doporucuji nexus wifi tethering funguje paradne
freez007
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob led 28, 2012 23:54
Zařízení: SGS II

Pomoc s rozhodnutím

Příspěvek od freez007 »

Všem díky za reakce, půjdo do toho nexuse
tgregi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 76
Registrován: sob pro 26, 2009 22:19
Zařízení: Samsung omnia pro B7610

Re: Pomoc s rozhodnutím

Příspěvek od tgregi »

urcite nexus... mam par znamejch kteri maj sg2 a na nexuse jen smutne koukali protoze sg2 vypada vedle nexuse jako dva roky starej mobil:)
Odpovědět

Zpět na „Nexus telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti