Po upgrade drobný problém

Diskuze věnovaná systému, aplikacím a hrám
Odpovědět
pavel1tu
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: stř zář 30, 2009 13:58
Zařízení: Blackberry BOLD 9780
Bydliště: Trutnov

Po upgrade drobný problém

Příspěvek od pavel1tu »

BB mám krátce a teprve se s ním seznamuji.
Po nedávném prvním připojení k PC mi nabídl upgrade BB systému. To se povedlo, stáhl jsem zpět zálohy nastavení a až na drobnosti vše OK.

Od té doby, se mě vždy ráno (na noc mám nastavené automatické vypínání) otravuje hláškou o nastvení SIM (nabízí mi nějaké služby od Vodafone, je to v nastavení SIM) a další hláškou, zda má kalendář sdíle s BBM skupinou.

marně hledám jak se toho zbavit, poradí někdo.

BB 9780
OS 6.0 svazek 2534 (6.0.0.570)
khooca
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 128
Registrován: úte úno 16, 2010 22:50
Zařízení: BB 9780

Po upgrade drobný problém

Příspěvek od khooca »

Ahoj, je to (známá) chyba některých ROMek. Upgradni na neofiko *.666 nebo předchozí *.600 - u obou je to na BB 9780 bez problémů.
Uživatelský avatar
Jiří Tománek
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: ned zář 18, 2011 13:10
Zařízení: BlackBerry Bold 9780

Po upgrade drobný problém

Příspěvek od Jiří Tománek »

Ahoj, jsem nováček v používání BlackBerry a teprve se rozkoukávám. Mám dotaz a předem díky za odpovědi.
Pořídil jsem si BB Bold 9780 od T-Mobile CZ. Dnes jsem instaloval aktualizaci systému na verzi 6.0.0.668(svazek 2949) ofiko, staženo z odkazu zde na stránkách. Aktualizace proběhla, ale po spuštění nemám v systému prohlížeč netu, před aktualizací tam byl.
Potřeboval bych radu jak ho tam dostat, nebo jakou aktuální (nejlepší) verzi systému nainstalovat, co používáte vy ostatní. Aplikace BBDS mi v aktualizaci doporučuje verzi 6.0.0.570 (svazek 2534), ale to není nejnovější aktualizace.
Díky za odpověď
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Po upgrade drobný problém

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Možná se nějakým způsobem jen skryl z menu. Zkus otevřít hlavní menu, pak stiskni BB tlačítko(to s logem ostružiny) a dej "Zobrazit vše". V menu by se ti pak měli objevit i skrytí zástupci, pokud mezi nimi bude prohlížeč, najeď na jeho ikonu, opět stiskni BB tlačítko a zruš označení položky "Skrýt".

Pokud by tohle nepomohlo, tak se přesvědč, zda vůbec je v systému, čili si otevři nastavení, seznam nainstalovaných aplikací a koukni, jestli je v seznamu prohlížeč. Pokud by tam nějakým zázrakem nebyl, tak přeinstaluj OS.
Uživatelský avatar
Jiří Tománek
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: ned zář 18, 2011 13:10
Zařízení: BlackBerry Bold 9780

Po upgrade drobný problém

Příspěvek od Jiří Tománek »

Díky, byla to první možnost. Prohlížeč byl skrytý, nevím jak se to stalo, jestli po instalaci aktualizace, nebo je možné, že jsem ho nějak odklikl jako skrytý já. V každém případě děkuju, za radu.
Ostružina je pro mě nová a je fajn!
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Po upgrade drobný problém

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Nemáš zač, rád jsem pomohl. Kdybys měl nějaké další dotazy, tak neváhej psát, nebo se přidej do některé z našich BBM skupiny, kde si ty rady navzájem předáváme prakticky neustále a okamžitě :)
Odpovědět

Zpět na „Systém, aplikace a hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů