Nefunguje pulka displeje..

Diskuze o zajímavém zařízení Dell Streak
Odpovědět
drancza
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: sob led 08, 2011 18:35
Zařízení: Nokia Lumia 710

Nefunguje pulka displeje..

Příspěvek od drancza »

Mam sveho mileho "Strejcka" asi pul roku a velmi jsem si ho oblbil... Ale pomalu mi dochazi trpelivost, protoze zlobi.. Ze se nekdy vypne, ok.. Ze jednou se "vypnul" tak, ze s uvodnim logem DELL se objevil text, nejaka prikazova radka a informace o tom, ze se mi cely telefon naformatuje, jsem taky zkousnul...

Ale ted proste, z niceho nic, narazove nefunguje prava pulka displeje.. Chvilku to jde ok, ale pak to zacne zlobit a clovek busi do pismenek, nebo chce scrollovat a nic..

Nemate nekdo napad co s tim?

Diky
Revin
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 150
Registrován: pon zář 24, 2007 0:16
Zařízení: Samsung Nexus S

Nefunguje pulka displeje..

Příspěvek od Revin »

Četl jsem, že dotyková vrtstva zlobí když se telefon nosí v kapse displejem k sobě. Asi je to kvůli zahřívání nebo něco takového. Může také ale něco být s dotykovou vrstvou, těžko říct. Jestli telefon nosíš displejem ven už teď, tak to asi bude na reklamaci...
Graphy
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř zář 21, 2011 9:45
Zařízení: Dell Streak

Nefunguje pulka displeje..

Příspěvek od Graphy »

Tohle se mi stalo a vyresil sem to uplne jednoduse. Zkalibroval sem display a od ty doby je to naprosto v poradku. Vypni ho a pak ho zapni pridrzenim napajeciho tlacitka a (ted nevim uz uplne presne) bud vol+ nebo vol- a dostanes se do nabidky kde si vyberes kalibraci, polozis na zem a nechas to. Mozna to napise fail,tak to zkus znovu. pak uz jen restartovat a je to v poho.
Odpovědět

Zpět na „Dell Streak“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů