Saver: Získejte dokonalý přehled o svých útratách

Zajímavé hry pro iPad a iPhone, tipy a návody
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Saver: Získejte dokonalý přehled o svých útratách

Příspěvek od Jiří Hrma »

Dlouho jsem hledal aplikaci, do které bych mohl ukládat průběžné útraty a na konci měsíce bych viděl, jak moc jsem zatěžoval peněženku. Kamarád mi dal tip na program Saver, při jehož pořízení se nevyhnete investici ve výši 2,39 EUR, nicméně vám velmi dobře poslouží. Prostředí programu je rozděleno do 5 záložek, na první z nich vidíte seznam naposledy vložených plateb a rovněž si zde můžete nastavit výši vašeho měsíčního přijmu. Na druhé záložce vidíte pěkný "koláč" barevně rozdělený do segmentů, ve kterých jste nejvíce utráceli (platby, jídlo, děti, auto, doprava... iTunes :-) ).

obrázek

Samotné přidání nové útraty je velice snadné a provádí se přes nabídku na třetí záložce. Jednoduše naklikáte částku a případně ještě zvolíte segment, kterého se týká (na výběr jich máte celkem 15). Předposlední záložka nabízí přístup ke kompletní historii plateb a v poslední najdete rychlé nastavení. Například si můžete vybrat, s jakou výchozí obrazovkou se má aplikace spouštět (já si nastavit přidání nové platby). Přehledy můžete ochránit heslem, aby se k nim nedostali nepovolané osoby a stejně tak je můžete zálohovat na server výrobce. Na přiložených obrázcích jsou ceny uvedeny v dolarech, nicméně aplikace si podle nastaveného jazyka v iPhonu sama detekuje správnou měnu, v mém případě koruny.

Saver ~ Control your Expenses
obrázek
Cena: 2,39 EUR
Velikost: 3,1 MB
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Saver: Získejte dokonalý přehled o svých útratách

Příspěvek od bkf1 »

Podobny programek (Financisto) s hromadou funkci jsem si pred dvema mesici nahodil na svuj Android. Sporive zalozenemu cloveku to hodne pomuze, kdyz ma prehled o tom, co mesicne utrati :wink: Na Androidu je teda ale zadarmo a jeste v cestine :wink:
Pavel Vlasák
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1165
Registrován: sob úno 07, 2009 14:56
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Pardubice

Saver: Získejte dokonalý přehled o svých útratách

Příspěvek od Pavel Vlasák »

Tahle je sice placená, ale připadá mi že bych ji i zkusil používat. Financisto mi moc nesedlo. Už jsem kolikrát zkoušel aplikaci podobného zaměření používat, ale nikdy to dlouhodobě nedopadlo. Uživatelská přívětivost je tím nejdůležitějším parametrem pro tyto aplikace.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Saver: Získejte dokonalý přehled o svých útratách

Příspěvek od Jiří Hrma »

bkf1: Za tip na Financisto díky, zkusím to v aktuálně testovaném LG Optimus 3D.
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Saver: Získejte dokonalý přehled o svých útratách

Příspěvek od bkf1 »

Pavel Vlasák píše:Uživatelská přívětivost je tím nejdůležitějším parametrem pro tyto aplikace.
Presne tak :wink: Cloveka to otravuje jenom myslet na to zapisovat si utraty a kdyz je to jeste uzivatelsky neprivetive, tak uz na to rovnou radsi kazdy kasle...
PS: Financisto me osobne sedne a jsem s nim spokojen az teda na dve drobnosti (rychlost (to je ale podle me problem meho starsiho OS) a zmena data se neresi zobrazenim kalendare) :wink:
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava na iOS“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů