Video natočene Desire HD.

Téma věnované výkonnému komunikátoru HTC Desire HD se systémem Android
Odpovědět
petroza
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: sob dub 17, 2010 21:56
Zařízení: omnia 2

Video natočene Desire HD.

Příspěvek od petroza »

Zdravím. Potřebuji poradit jak mám video natočene HTC Desire HD ve formatu 3gpp dostat na DVD aby slo prehrat v DVD přehravači. Muj prehravac 3gpp přehrat neumi. Zkoušel jsem program ConvertXtoDVD video se ale zasekava. Diky za rady.
Bobanovicz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 627
Registrován: čtv říj 22, 2009 21:12
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Praha

Re: Video natočene Desire HD.

Příspěvek od Bobanovicz »

Video musis prekonvertovat do formatu, jaky umi prehravac. Nejlepe nejaky strihovy soft, ale v tom bys musel umet trosku delat a nebo zkusit nejaky jednorazovy enkoder.
petroza
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: sob dub 17, 2010 21:56
Zařízení: omnia 2

Video natočene Desire HD.

Příspěvek od petroza »

To je mi jasny ze to potrebuju zkonvertovat, ale nevim jak. Zkousel jsem i Any video ale vysledek byl takovy ze obraz sel rychleji jak zvuk. Potrebuju jestli s tim nema nekdo podobnou zkusenost.

-- doplnění předchozího příspěvku (čtv kvě 19, 2011 18:35) --

Takze Format Factory to vyresil. :arrow:
microfox
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pát črc 30, 2010 16:20
Zařízení: Acer Tempo M900

Video natočene Desire HD.

Příspěvek od microfox »

Na prevody videi je nejlepsi Xilisoft Video Converter a to jakakoliv verze. Lepsi soft neexistuje a dokonce je na nej i podpora cestiny...Tento program se zabyva predevsim mobilnimi formaty a umi opravdu spoustu at po zmenu rozliseni, bitrate, zvuk apod... ma i kalkulacku jak video bude lehky. Dokonce umi vyuzivat pocet jader procesoru kolik tomu programu reknete... - vyuziti spise u vice jak dvoujadrovych procesoru ;-)
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host