Neustálé restartování komunikátoru

Diskuze o komunikátorech HTC TyTN (Hermes) a HTC TyTN II
Odpovědět
kevin00
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon úno 21, 2011 18:02
Zařízení: HTC TyTN II

Neustálé restartování komunikátoru

Příspěvek od kevin00 »

Ahoj,
dnes se mi dostal do rukou komunikátor HTC TyTN II. Lze jej zapnout pouze tehdy, je-li zapojen přes USB kabel k počítači. Po přípojení komunikátoru k počítači pomocí USB kabelu se rozsvítí červená LED dioda zcela nalevo v řadě LED diod nad displejem. Když komunikátor zapnu, komunikátor zavibruje, objeví se na displeji smart mobility, v pravém spodním rohu nějaké hodnoty a přístroj se zapne. Na displeji se zobrazí Klenutím na displej můžete zařízení se systémem Windows Mobile nastavit. Jelikož nefunguje dotykový displej, nelze se dostat dále. Dalším problémem je restartování komunikátoru. Komunikátor se cca po 2-3 min. samovolně restartuje a nelze jej vypnout, resp. při stisku nap. tlačítka se pouze vypne displej. Pak k restartům nedochází. Pokud ovšem znovu stisknu tlačítko napájení a "zapnu" komunikátor restarty se opakují.
Mohlo by to být způsobeno vadnou baterií nebo je problém někde jinde.

Toto je první komunikátor, který mám v rukou, proto prosím o případnou radu v podání "pro bl*ce". Děkuji

EDIT: Tak jsem telefon rozebral a složil a "tak nějak" funguje dotykový displej, ale stále dochází k restartování.
Deaktivovaný účet (01.2013)

Neustálé restartování komunikátoru

Příspěvek od Deaktivovaný účet (01.2013) »

Dobrý den,
nastavení displeje obejdete následovně: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=386335
Odpovědět

Zpět na „HTC TyTN/TyTN II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti