Displej a výměna

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
Odpovědět
Diamond2
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: sob čer 26, 2010 11:22
Zařízení: HTC Touch Diamond II

Displej a výměna

Příspěvek od Diamond2 »

Dobry den,
Rad bych se zeptal jestli nemate nekdo zkusenosti z vymenou dotykoveho skla u HTC Diamond II.
Zajima me kolik by to tak cca mohlo stat a jestli jsou schopni ho vymenit v normalnim servisu.
rehakk
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 95
Registrován: úte pro 08, 2009 17:23
Zařízení: HTC Diamond 2

Dotykove sklo

Příspěvek od rehakk »

Nevím, co je podle tebe "normální servis", ale mě to udělali tady http://web.vspdata.cz/.
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

Dotykove sklo

Příspěvek od Tomáš Kubec »

Vyměníš si to v pohodě sám.
Diamond2
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: sob čer 26, 2010 11:22
Zařízení: HTC Touch Diamond II

Dotykove sklo

Příspěvek od Diamond2 »

Diky vsem uz to mam vymenene sehnal sem ho zde http://www.servisgsm.cz" onclick="window.open(this.href);return false; za super cenu a nebyla zapotrebi ani oboustrena lepici paska. Na sklicku bylo lepidlo ale nejvetsi problem mi delalo to stare sklicko vubec se mu nechtelo dolu. Jen na tom novem sklicku byl konektor otoceny o 180° takze sem si stim musel chvilku pohrat nez se mi porarilo ho pripojit. Ale vse je ok funguje na 100%.
rehakk
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 95
Registrován: úte pro 08, 2009 17:23
Zařízení: HTC Diamond 2

Dotykove sklo

Příspěvek od rehakk »

Šikovnej, akorát záruka je v <|> :-)
Jirka01
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: sob lis 15, 2008 20:27
Zařízení: HTC Diamond 2 , HTC Desire Z

Dotykove sklo

Příspěvek od Jirka01 »

děkuji za záchranu "života"
Odvážně jsem se pustil do výměny touchscreenu.
Velkou pochvalu si zaslouží snadnost rozebírání.Čtyři šroubky a pak je postupně vycvakat platový kryt.Nikde nic debilně nedrží ... prostě jde to snadno.
ALE TEN ŠOK PO SLOŽENÍ - touchscreen úplně zmatenej.
Otočit ten páskovej vodič tak abych ho nezku*vil mi dalo pořádně zabrat.A už ani nezmiňuju že by mě to ani nenapadlo , že to nějakej darebák udělá opačně.
Ještě jednou díky.
rehakk
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 95
Registrován: úte pro 08, 2009 17:23
Zařízení: HTC Diamond 2

Dotykove sklo

Příspěvek od rehakk »

Tak to já jsem raději obětoval čtyři stováky za práci v servisu, a hlavně, záruka pokračuje...
shinekamil
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: úte led 25, 2011 18:02
Zařízení: HTC Desire, Samsung Omnia II

Displej a výměna

Příspěvek od shinekamil »

Dekuju za odkaz na servisgsm.cz, zakoupil jsem u nich dotykove sklo pro Omnii II za 230 korun a za 3 hodiny (slovy tri hodiny) pomerne nejiste prace jsem to uspesne vymenil. Priste si radej koupim folii a neposkrabu to, uz to rozdelavat nechci. Ale funguje to :-)
Co je zajimave a nevedel jsem to:
1. Dotykove sklo reaguje na dotek, je tluste asi milimetr a teprve pod tim je display, ktery jen zobrazuje. V mem pripade AMOLED.
2. Cele to vypada jako "monty system", napred odstranite 6 sroubku a potom uz jen odcvakavate, oddelavate cvocky, protahujete kabely a odlepujete prilepene sklo a display (lepidlo je velmi lehke, podobne jako na samolepkach, takze ne sekundove lepidlo natvrdo :-) ).
3. Dotykove slo ve skutecnosti v podstate jen lezelo nahore na cihlicce, akorat z nej vedl malinky prouzek s kontakty, ktery bylo potreba zapojit na spodni stranu displaye, takze oddelat sklo bylo na 5 minut, ale odpojit pak jeste ten kablik a zapojit tam novy, znamenalo rozdelat temer cely mobil. Uz to vazne nechci delat znovu.
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Diamond2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti