iOS 4.3 nabídne celou řadu zajímavých vylepšení

Zajímavé hry pro iPad a iPhone, tipy a návody
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

iOS 4.3 nabídne celou řadu zajímavých vylepšení

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

2 TomasNM: Není úplně vhodné své předchozí příspěvky nahradit řadou pomlček když někdo vyjádří nesouhlas s nimi. Teď obsahují nulovou informační hodnotu, ale když je budeme chtít smazat, tak budeme muset smazat i všechny odpovědi od ostatních uživatelů, aby tu nebyl nesmyslný monolog. Za svůj názor se stydět nemusíš ať už je jakýkoliv.
Uživatelský avatar
Rickeey [SVK]
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: stř led 12, 2011 15:38
Zařízení: HTC HD 7
Kontaktovat uživatele:

iOS 4.3 nabídne celou řadu zajímavých vylepšení

Příspěvek od Rickeey [SVK] »

Súhlasím s tým že zmiznutie Home Buttonu u iP 5 je hovadina a teším sa hlavne tiež na wifi hotspot. Tento fw je za posledné vydané 3 fw asi najlepšie spracovaný keďže obsahuje najviac vylepšení. Som ešte zvedavý na nastávajúci design iP 5, myslíte že Apple znova zmení design, alebo ho ponechá? A chcel by som iba podotknúť k niektorému z vyššie uvedenách komentárov že Apple je fimra ktorá sa nedá dobehnúť. Predsa len Apple je oproti Microsoftu menšina a už len to znamená že je to viac originálnejšie, nehovorím že windows sa nepodaril tak ako apple, ale proste apple má tie nápady a plány a ďalšie zariadenia ktoré propaguje pravidelne každý rok a poviem vám najväčšia výhra apple je tá že keď som napr. ja vyskúšal mac osx system, windows som už nechcel a v tom má Steve vyhrané...
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

iOS 4.3 nabídne celou řadu zajímavých vylepšení

Příspěvek od uni »

Tom Vysoudil: T-Mobile. Faktem ale je, ze vloni delal halo kolem toho, ze jiz nehlida port, na kterem portu je pristup k internetu (to co nedelali jini jiz davno). Takze dost mozne, ze jsou me obavy zastarale:-)
niky79
smartguru
smartguru
Příspěvky: 539
Registrován: sob zář 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

iOS 4.3 nabídne celou řadu zajímavých vylepšení

Příspěvek od niky79 »

Tom Vysoudil píše:TomasNM: Nic proti ale, lock screen na iphonu/ipadu je, byt ne tlacitkove (2x homebutton a hned vedle ovladani ipodu mas lock.. to ze to nekteri uzivatele nevedi, je vec druha..). iPad je dost velky, aby tam to tlaciko s fci lock screen bylo, to je pravda. Btw kolik pristrojů ma hw tlacitko na lock screen, ze na to tak utocis? Jak to resite napr. na androidu? Neprijde mi to nijak nepohodlne, nebo je snad tezke stisknout 2x HB a jednou tapnut na displej?
Tak to ale neni:
- 2x stisknout HB
- tahnout prstem na do strany
- tapnout na lock
- tapnout na displej (pro navrat do aplikace)

Nezlob se na me, ale oproti pouhemu posunuti fyzickeho tlacitka do jine pozice je to NESROVNATELNE KOMPLIKOVANE. Ostatne, ja lock button pouzival tak 4x denne. Pote, co se to preslo na SW, nepouzil jsem to ani jednou, protoze bylo uz rychlejsi ipad nastavit tak, aby se nepretacel. A nahradit to na iPadu za MUTE? Proboha, vetsi hloupost nemohli v Apple vymyslet. (S ohledem na to, ze pro MUTE staci podrzet na sekundu tlacitko hlasitosti, a s ohledem na to, ze toto "nove mute" nefungovalo, ani nefunguje v aplikacich, vcetne tech od Apple, jiste, na mobilu to ma vyznam, ztisit vyzvaneni, smsky, proste tichy rezim, na ipadu to nema vyznam zadny). Takze jsem osobne rad, ze v Apple nekdo dostal ROZUM.

" Já koupím telefon, který si vyberu a jdu do něj, pak už neřeším, že mi chybí někde tlačítko."

Samozrejme. Ale tady jde o to, ze skoro rok to tlacitko fungovalo jako LOCK. Pak se nekdo v Apple zblaznil (mozna i Jobs sam) a dam tam - pres SILNE PROTESTY BETATESTERU - MUTE, pry aby to fungovalo stejne jako na mobilech. Pak ale ale final verze OS dostala i mezi normalni lidi a pocet protestu samozrejme radove vzrostl. Tak to konecne chteji vratit zpet. Ty bys take prskal, kdyby se treba potvrzovani tlacitko na tvem telefonu s novou verzi FW presunulo nekam jinam.
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

iOS 4.3 nabídne celou řadu zajímavých vylepšení

Příspěvek od GreenArrow »

Dost nechápu vaše dohadování ohledně datových tarifů,přece pokud máte datový tarif tak je operátorovi absolutně ukradené jestli jste ho vyčerpali na notebooku nebo na PDA,jen že se 150MB FUP toho na NTB moc neprohlídnete...to je podle mě celé
weth
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 102
Registrován: sob úno 23, 2008 21:45
Zařízení: iPhone 5S 16GiB 7.X

iOS 4.3 nabídne celou řadu zajímavých vylepšení

Příspěvek od weth »

A já zas nechápu dohadování ohledně lock screenu, bylo přece jasně řečeno, že ve iOS 4.3 se přepínání lock screenu zase vrátí na HW tlačítko...
niky79
smartguru
smartguru
Příspěvky: 539
Registrován: sob zář 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

iOS 4.3 nabídne celou řadu zajímavých vylepšení

Příspěvek od niky79 »

weth: nevrati. Jen si budes moci vybrat, co si tam das.
weth
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 102
Registrován: sob úno 23, 2008 21:45
Zařízení: iPhone 5S 16GiB 7.X

iOS 4.3 nabídne celou řadu zajímavých vylepšení

Příspěvek od weth »

OT: a to znamená že ho tam nevrátí?!?
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

iOS 4.3 nabídne celou řadu zajímavých vylepšení

Příspěvek od uni »

GreenArrow: sakra chlape, kde žiješ, že předpokládáš zvláště od operátorů tu lepší možnost (tedy, že nebude něco účtovat, když by mohl a min. T-Mobile to dělal dokonce i v rámci mobilního netu a mobilních aplikací)???
niky79
smartguru
smartguru
Příspěvky: 539
Registrován: sob zář 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

iOS 4.3 nabídne celou řadu zajímavých vylepšení

Příspěvek od niky79 »

weth píše:OT: a to znamená že ho tam nevrátí?!?
To znamena, ze v nastaveni ipadu si budes moci vybrat, zdali tam das uzamykani obrazovky nebo MUTE :lol: :lol: Takze ne, nevrati. Budes to muset udelat sam :lol:
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

iOS 4.3 nabídne celou řadu zajímavých vylepšení

Příspěvek od barberry.pha »

Tak podle posledni info ve fw 4.3 nebudou gesta pro ipad, budou pridany asi az do fw ktery pujde s uvedenim ipadu 2.

V nove vydane 4.3 beta 2 verzi uz gesta nejsou a prozatim byly podle vyjadreni applu pouze k testovani.

Pribude ale nova funkce Nová služba Media Stream,

vice zde: http://jablickar.cz/ios-4-3-beta-2-gest ... v-ipadu-2/" onclick="window.open(this.href);return false;
gulii
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 396
Registrován: pon lis 13, 2006 22:13
Zařízení: iPhone 6 Plus 64GB, Surface Pro 3

iOS 4.3 nabídne celou řadu zajímavých vylepšení

Příspěvek od gulii »

Tak to je škoda... :-(
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

iOS 4.3 nabídne celou řadu zajímavých vylepšení

Příspěvek od Jiří Hrma »

To je veliká škoda. Právě kvůli těm novým gestům jsem se na verzi 4.3 pro iPad těšil. Co se dá dělat...
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

iOS 4.3 nabídne celou řadu zajímavých vylepšení

Příspěvek od uni »

Gesta jistě budou tématem novinek u iPadu 2 s příslibem zpětného upgrade pro 1, zcela v duchu Apple, v pořádku. Nechtějí si vypálit prach brzo, holt se musí počkat.
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

iOS 4.3 nabídne celou řadu zajímavých vylepšení

Příspěvek od barberry.pha »

A ja si diky 4.3 bete blokl ipad :) jsem ho nahral a nejak jsem zapomnel na aktivaci pres developersky ucet :)) downgrade nesel a pomohlo az pridani na developersky ucet, a stejne mi ty gesta nesly :( no pockam si na novy ipad a ze pak ty gesta pujdou ;)
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava na iOS“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti