Bluetooth Hands free Stereo 3.5 jack

Diskuze o komunikátoru Samsung OmniaPRO (B7610)
Odpovědět
residentcz
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: pon črc 26, 2010 10:32
Zařízení: w810i

Bluetooth Hands free Stereo 3.5 jack

Příspěvek od residentcz »

Ahojte mam hned dva dotazy :))

prosim vas ma nekdo zkusenosti s Bluetooth Hands free Stereo k samsungu b7610 ??

Chtel bych si poridit od Sony Ericsson HBH-DS200.....
Docet jsem se ze je potreba aby to samsung umel (Technologie Bluetooth™ - 2.0 (Bluetooth™ stereo-A2DP) ) a to umi ale myslite ze to bude fachat ?? popřípadě máte něco jiného co byste mi doporučili v podobné cenové relaci ??
tady je na to odkaz
http://www.promobil.cz/hands-free/bluet ... 0-original" onclick="window.open(this.href);return false;


A dotaz cislo dva existuje aplikace která by otacela display pokazdy kdyz ho otocim a ne jen kdyz vysunu klavesnici....?

predem diky
HADES
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 295
Registrován: ned lis 16, 2008 21:06
Zařízení: Samsung Omnia Pro
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Bluetooth Hands free Stereo 3.5 jack

Příspěvek od HADES »

ad 2) http://www.modaco.com/content/b7610-omn ... te-screen/" onclick="window.open(this.href);return false;
straky
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 81
Registrován: úte úno 09, 2010 7:42
Zařízení: Samsung Galaxy S

Bluetooth Hands free Stereo 3.5 jack

Příspěvek od straky »

ad 1) vylozene sam nemam ozkouseno, ale vyhlidl jsem si tento kousek http://www.alza.cz/jabra-bt3030-bluetoo ... n=zbozi.cz ,ktery je sice v CR drahy, ale v patek jsem si ho objednal za 400 Kc pres ebay, tak az prijde, dam vedet. Jinak pocitam, ze by s kompatibilitou nemel byt problem.
residentcz
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: pon črc 26, 2010 10:32
Zařízení: w810i

Bluetooth Hands free Stereo 3.5 jack

Příspěvek od residentcz »

jj na tem jsem se taky dival:) ale od SE se mi libi viic a prece jen mi prinde ze sonace maj nejlepsi zvuk nemuzu si pomoct ale proste zatim jsem neslysel lepsi Hands free.. urcite pak dej vedet jsme zvedav :)
straky
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 81
Registrován: úte úno 09, 2010 7:42
Zařízení: Samsung Galaxy S

Bluetooth Hands free Stereo 3.5 jack

Příspěvek od straky »

Konečně mi přišlo BT z ebay o kterém jsem psal o dva posty výše. Bylo to s posílaný z Hong Kongu, takže jsem si počkal přesně týden. Balení obsahuje vše co by mělo být součástí a kromě toho, že na fotce byla USA zástrčka, tak ve výsledku přišlo balení se správnou EU zástrčkou. Spárování telefonu podle návodu je velice jednoduché a povedlo se mi hned na první pokus nyní již s telefonem Galaxy S(Omnia Pro bude fungovat jistě také bez problémů). Všechna tlačítka jsou podporována, takže přehrávání vpřed/vzad, play, pause, příjem hovoru funguje. Jediné, co bych vytkl, že hlasitost není tolik vysoká, jako když mám přímé kabelové propojení s telefonem, ale i tak je dostačující (možná je to přibalenými sluchátky). BT mám sice teprve den, ale prozatím velká spokojenost.
Tazz1
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 210
Registrován: pon bře 12, 2007 9:55
Kontaktovat uživatele:

Bluetooth Hands free Stereo 3.5 jack

Příspěvek od Tazz1 »

straky : můžeš prosím hodit odkaz na ten ebay ? Já se díval na dealextreme.com a focalprice.com , kde všude je také za něco přes čtyři stovky, ale je tam blbá zástrčka do elektriky.
straky
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 81
Registrován: úte úno 09, 2010 7:42
Zařízení: Samsung Galaxy S

Bluetooth Hands free Stereo 3.5 jack

Příspěvek od straky »

Já jsem to kupoval od tohoto uživatele http://myworld.ebay.com/skysky312/. Z dealextreme se hodlám taky v brzké době něco objednat, ale už jiné věci. Jinak zástrčku bych vůbec neřešil, protože jestli mám na BT oproti ČR ušetřit cca. 800 Kč, tak pak už není probém si koupit redukci (např. aukro) za 38 Kč i s poštovným. A další věc je, že do té nabíječky se zapojuje kabel s koncovkou USB (viz obrázek), takže lze bluetooth v poho nabíjet přes PC či obdobnou redukci 230 V / 5 V, 500 mA.

Obrázek
Tazz1
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 210
Registrován: pon bře 12, 2007 9:55
Kontaktovat uživatele:

Bluetooth Hands free Stereo 3.5 jack

Příspěvek od Tazz1 »

No super. Ale jeste mrknu na netu, zda, kde a za kolik bych pripadne sehnal tu krabicku do zasuvky s nasi koncovkou. Nebo Ty jsi rikal, ze Ti to rovnou s nasi poslal ?
straky
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 81
Registrován: úte úno 09, 2010 7:42
Zařízení: Samsung Galaxy S

Bluetooth Hands free Stereo 3.5 jack

Příspěvek od straky »

Na fotce má ten jejich typ zásuvek, ale mě to rovnou poslal s tou naší EU. Takže buď doufat, že by ti ji taky poslal, nebo mu napsat email, případně ji koupit za těch pár korun http://www.aukro.cz/item1184816946_adap ... suvku.html.
Pak je tu další možnnost http://aukro.cz/item1185581413_usb_nabijecka_230_v.html to co vidíš na téhle fotce, tak to je ta nabíječka, co byla u toho BT. Nemá ale smysl si tohle kupovat.
Jak říkám, buď doporučuji napsat tomu prodejci nebo si za pár korun koupit redukci na zásuvku.
residentcz
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: pon črc 26, 2010 10:32
Zařízení: w810i

Bluetooth Hands free Stereo 3.5 jack

Příspěvek od residentcz »

Ahoj straky nejakou dobu jsem tu nebyl ... co rikas na basy,vysky a kvalitu zvuku je uplne stejna jako bys sluchatka pripojil primo do tel pres 3.5 jack nebo pres bluetooth je poznat nejaky rozdil ? jinak dik za info 8-)
straky
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 81
Registrován: úte úno 09, 2010 7:42
Zařízení: Samsung Galaxy S

Bluetooth Hands free Stereo 3.5 jack

Příspěvek od straky »

Ted jsem ozkousel zvukovy projev pres BT Jabra a prime propojeni s telefonem. Pouzil jsem original sluchatka, co byly k SGS. Pri primem propojeni s telefonem je znat, ze kvalita je lepsi, nez kdyz je prenos bezdratovy (rozdil mi ale neprijde nijak markatni). Co se tyce hlasitosti, o ktere jsem jiz psal, tak pres BT je znatelne tisi, ale pokud nekdo nechce hned ohluchnout, me to dostacuje. Jeste k sluchatkum, co byly pribaleny u Jabry, tak ty jsou silene. Basy, vysky nikde, hruza. Koukal jsem po jinych s kratsi delkou kabelu, ale bud byly drahe a nebo se mi nelibily. Uz mam doma uhlovy jack 3,5 mm, takze koupim nejaka s delsim kabelem, ktery si pak nasledne zkratim.
Ještě malý poznatek. Když už začíná být baterie vybitá, cca. 5 min před vybitím v 30s intervalech dochází k zvukové singalizaci "pípnutím".
Odpovědět

Zpět na „Samsung OmniaPRO“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 80 hostů