Par otazok na TyTn II (novacik:)

Diskuze o komunikátorech HTC TyTN (Hermes) a HTC TyTN II
Odpovědět
Gr4s5
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pát čer 25, 2010 17:30
Zařízení: TyTn II

Par otazok na TyTn II (novacik:)

Příspěvek od Gr4s5 »

Tak mal by som par dotazov zacnem asi tym co ma hneva najviac :)
kupil som teda telefon bol tam nainstalovany WM 6.1, ja som tam dal WM 6.5 (konkretne od michals75 http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=62&t=19714" onclick="window.open(this.href);return false;) a strasne mi tam chyba v pravom hornom rohu to X a vlastne miesto kde mozem normalne zatvarat aplikacie
Obrázek
(tam som to dal do cerveneho ramceka :) to je asi jedina vec ktora ma na tom hneva najviac, mam tam teraz nainstalovanu aplikaciu tMan, ale ta mi prekryva hodiny

dalej by som mal dotaz na ponuku start, da sa nejak nastavit aby ked "kliknem" na start tak aby mi hodilo ponuku s nejakymi dajme tomu najviac pouzivanymi programmi a nie hned hlavne menu

dalesia vec je (asi) podpora jazykov, ked stiahnem nejaky program tak mi namieto pismen nahodi kocky (skusal som nejaky program ktory by vyriesil predchadzajuci problem ale nedopadlo to najlepsie tie kocky :)
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Par otazok na TyTn II (novacik:)

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

1) Ovládací prvek na obrázku patří programu HTC Task Manager, osobně spíš ale doporučuji jako správce úloh program xTask, ale je na tobě, co ti víc vyhovuje.

2) Tohle snadno vyřešíš když si ve složce \Windows\Start menu\Programs přeuspořádáš zástupce programů do složek a v hlavním menu necháš jen ty nejpoužívanější.

3) Pokud se tenhle problém objevuje u více programů, tak bude na vině čeština v ROM. Zkus kontaktovat autora ROM a pokud se ti neozve nebo neporadí, tak flashni jinou.
michals75
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: pon úno 01, 2010 22:45
Zařízení: HTC Kaiser

Par otazok na TyTn II (novacik:)

Příspěvek od michals75 »

K tomu třetímu problému - nechápu jakse to mohlo stát :( ... Mě osobně všechny hry, aplikace a celkově naběhne buď v češtině, nebo když to nemá 0405 mui tak si to vezme anglickej mui a naběhne to anglicky ... Kdytak zkus některé aplikace a u kterých ti to něco udělá tak mě napiš a ozkouším je, je třeba možné žse sis nainstaloval nějakou aplikaci která to taky může způsobovat ...

Edit: K jedničce - HTC Manager nepoužívám a není potřeba, nastavil sjem si v (Nastavení-Osobní-Tlačítka) správce úloh na Tlačítko 6 a je to :) ... kdykoliv když se chystám zařízení uzamknout, stistknu tlačítko a ukončím to co nechci aby bylo spuštěný a poté ho zamknu :) ...
Odpovědět

Zpět na „HTC TyTN/TyTN II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host