HP ipaq614 problem s pripojenim USB + gprs/3g

Diskuzní fórum pro majitele zařížení HP iPaq 614 a další...
Odpovědět
skrkoo
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: čtv úno 11, 2010 16:00
Zařízení: HTC HD7

HP ipaq614 problem s pripojenim USB + gprs/3g

Příspěvek od skrkoo »

Zdravim mamHP IPAQ 614 a mam problem s pripojenim k PC (win7) tento telefon sa nabija prostrednictvom konektoru miniusb taktiez ten konektor by mal fungovat aj na prenos dat lenze mne nefunguje......... nabijanie mi ide aj s pocitaca ale nechce mi ho vobec zobrazit skusal som aj vypnut nabijanie cez usb v telefone a stale nic .... ked som dal synchronizaciu cez BLUETOOTH tak islo v pohode lenze nahadzovat cez bluethot filmy a hudbu je dost na dlho Very Happy tak potreboval by som poradit Smile



takisto som mal win 6,1 teraz mam 6,5 po prehodeni mu to usb stale nejde a pridalo sa k tomu aj gprs/3g aj ked ho nastavim podla orangeu tak to nejde :-/

Dakujem za rady

-- doplnění předchozího příspěvku (pon úno 15, 2010 7:43) --

gprs/3g som vyriesil podla nastaveni orangeu to neslo ale nasiel som niekde nastavenia tak to am muz zasebou lenze stale je problem s USB :-(

-- doplnění předchozího příspěvku (úte úno 16, 2010 13:08) --

no vidim ze sa nikto netrha aby mi pomohol napisal som mail do HP shopu a odpisali mi toto:

"Casta zavada u tohoto modelu. Poskozeny USB konektor, resp. spojeni pinu konektoru s
MB. Nekdy lze přepájet, jindy je potreba vymenit USB konektor."

takze aspon uz viem zavadu :-) mozno aj to niekomu pomoze ako mne ked uz viem v com je problem :-)
candis
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: čtv led 14, 2010 7:49
Zařízení: HP 614c

HP ipaq614 problem s pripojenim USB + gprs/3g

Příspěvek od candis »

Ahoj,už si to vyřešil?
Mě to fungovalo připojení přes USB do včerejška,nabíjení však funguje.Dnes mi to píše:Zařízení USB nebylo rozpoznáno.
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

HP ipaq614 problem s pripojenim USB + gprs/3g

Příspěvek od matoman »

mozno je to iba kablom skus trochu pokyvat napr. :)
candis
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: čtv led 14, 2010 7:49
Zařízení: HP 614c

HP ipaq614 problem s pripojenim USB + gprs/3g

Příspěvek od candis »

Zkoušel jsem i ten jiný kabel,ale nic.|USB konektor je asi v tahu.Pro všechny,volal jsem do HP servisu a jakákoliv pozáruční oprava stojí 6 000Kč!!!Tak si to hlídejte,dokud je v záruce a vracejte ho.Mě se to stalo 3 měsíce po. :-(
Dal jsem ho kámošovi,co opravuje mobily,jestli se na něj podívá.Ještě vám napíšu,jak sem dopad.

-- doplnění předchozího příspěvku (pát čer 04, 2010 12:23) --

Tak jsem dopad špatně-kámoš to neopravil.
Poslední možnost co mi řekl,že to zkusí poslat do servisu.Dneska to posílá,tak až budu vědět,zase napíšu.
Odpovědět

Zpět na „Hewlett-Packard“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů