Problém s SMS

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond (MDA Compact IV)
Odpovědět
giggy
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: pát kvě 07, 2010 16:09
Zařízení: HTC Desire Z

Problém s SMS

Příspěvek od giggy »

Zdravím, chtěla bych se zeptat, zda někdo nezná řešení mého problému s Diamondem - poslední tak dva měsíce registuruji, že mi nepřicházejí některé sms a některé chodí i s několikahodinovým zpožděním. Konkrétně vím o jednom číslu, z kterého mi nepřišla ani jedna, ani při třech pokusech. Z některých jiných čísel chodí bez problému. Měnila jsem SIM, prováděla reset zařízení, vymazala všechny SMS a pořád to zlobí. V jiném telefonu zprávy bez problémů chodí.
Předem díky moc za jakoukoli odpověď
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Problém s SMS

Příspěvek od koumes »

Skusil bych nahrát poslední oficiální rom odsud http://sunnysoft.cz/htc/" onclick="window.open(this.href);return false; a neinstalovat žádné aplikace(den třeba).Pak postupně instalovat soft,je možné,že to způsobuje některá aplikace.Dál by se vidělo co a jak.
Ale poslední CZ rom je WM 6.1 :-(
giggy
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: pát kvě 07, 2010 16:09
Zařízení: HTC Desire Z

Problém s SMS

Příspěvek od giggy »

Děkuju moc za odpověď. Při instalaci nové ROM přijdu o vše mnou uložené v telefonu? já chci stopro češtinu, takže ta rom z linku není pro mě ideální. navíc já jsem dost laik, nejsem si uplně jistá, že zvládnu instalacicelé ROM... ale pokud nepřijde jiné řešení, tak nebude nazbyt :tlem:
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Problém s SMS

Příspěvek od koumes »

Správně,při nahrátí nové ROM se komplet PDA vymaže a systém je čistý.Na zálohu je dobrý SPB Backup jinak pouze na kontakty atd Outlook(ne Expres) nebo taky PIM Backup.Na foru je vše dobře popsáno,jak "flešnout" rom.A ohledně češtiny,u sunnysoftu je ke stažení,1 odkaz u Diamonda.
giggy
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: pát kvě 07, 2010 16:09
Zařízení: HTC Desire Z

Problém s SMS

Příspěvek od giggy »

Tak ještě jednou díky. to nahrávání nové Romky jsem tu prozkoumala, ale hádám, že v mém případě, spíš navždy zničím telefon :oops: ale za rady moc děkuju a asi ji budu muset vyzkoušet, když nepřišla jiná. Snad to zabere

-- doplnění předchozího příspěvku (pát kvě 07, 2010 21:15) --

Tak jsem podle návodu dala novou ROMku, ale při posledním Hard resetu, po instalaci češtiny telefon zamrzne při Customization a nedojedete ten Hard reset do konce..... :twisted: co s tím?
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Diamond“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů