firmware error

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Pro (Raphael)
Odpovědět
JirkaT
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: čtv bře 11, 2010 17:05
Zařízení: htc Desire

firmware error

Příspěvek od JirkaT »

Zdravím, mam celkem závažný problém s raphaelem. Z ničeho nic po prohlížení webu přes wifi sem zařízení "uspal" a asi tak po půl hodině jsem ho už neprobudil, vubec nereagoval - reset, vytažení baterie, hard reset nic. Nefunguje žádné tlačítko kromě toho zapínacího a kmému udivu i reset tlačítko je nefunkční, dále displej nic, podsvícení. Po zapnutí pouze jakoby pípal, bez žádné známky funkčnosti.Tak jsem připojil k pc, zde jsem zjistil, že jakoby "vnitřně funguje", protože se normálně spojil. Přes mobilier jsem zjistil že na displeji je nějaká hláška firmware error...bohužel jsem nezjistil jaký protože jsem ihned přeflashoval rom,radio a teď se nemohu dostat do mobilu vubec. Nemůžu se totiž dostat do systému přes úvodní kalibraci displeje. Dotyková plocha funguje, ale nevím kam se strafit když diplej je nefunkční. Omlouvám se za krkolomný popis problému, ale nevím si rady co stím dál, mobil je uplně kaput a vubec neznám příčinu, hard reset trojhmat nereaguje :???: :???:
NaTuRaL
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 52
Registrován: stř črc 29, 2009 9:53
Zařízení: HTC - DESIRE, TP, Himalaya

firmware error

Příspěvek od NaTuRaL »

ohledne preskoceni kalibrace displeye je dobry, vytvorit si treba novy poznamkovy blok a prejmenovat si ji na welcome.not a pak prekopirovat do ROOTu karty a melo by ti to preskocit kalibraci dipleye
JirkaT
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: čtv bře 11, 2010 17:05
Zařízení: htc Desire

firmware error

Příspěvek od JirkaT »

Díky, dostal jsem se přes kalibraci..... přesto nevím co dál
NaTuRaL
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 52
Registrován: stř črc 29, 2009 9:53
Zařízení: HTC - DESIRE, TP, Himalaya

firmware error

Příspěvek od NaTuRaL »

ted si treba muzes prez my mobiler si stim hrat - a ppokud nefacha dotykovka tak jedine origos rom a zamknout SPL a servis
JirkaT
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: čtv bře 11, 2010 17:05
Zařízení: htc Desire

firmware error

Příspěvek od JirkaT »

Už jsem udělal jen nevím jak si ověřit jestli tam je originální SPL. Co myslíš tím zámknout. Nahrál jsem orig. rom, radio, a u SPL jsi nejsem jistý. Dával jsem tam orig. SPL z xda.developers. Doufám, že to uznají na reklamaci. Telefon je kupován u vodafone
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Pro“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů