Tipy a triky na Omnia 2 i8000

Diskuze o komunikátoru Samsung Omnia II (i8000)
Uživatelský avatar
romiseklbc
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: pát zář 14, 2007 11:45
Zařízení: LG G3
Bydliště: Praha

Tipy a triky na Omnia 2 i8000

Příspěvek od romiseklbc »

Ano, řekl bych, že hledáš toto: http://www.modaco.com/content/i8000-ver ... ung-today/
marek Ťupa

Tipy a triky na Omnia 2 i8000

Příspěvek od marek Ťupa »

Měl bych takovou otázečku :) Hraju na Omnii hry a tak sem si nedávno našel na internetu právě daný HTC sensor. Jediné, co mě štve, že sensor reaguje opačně než by měl. Určitě víte, co mám na mysli. Zajimalo by mě, jestli by nešlo něco přehodit nebo přihodit v registrech, aby to fungovalo tak, jak má. U některých aplikací si na to jde zvyknout, ale u blbinek jako je třeba pivo(Iphone kravinka) nebo bowling to je pak docela nehratelný....
TIePEK
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 105
Registrován: pát pro 25, 2009 16:33
Zařízení: Samsung omnia PRO

Tipy a triky na Omnia 2 i8000

Příspěvek od TIePEK »

zkus ho tam dát znova ... to htc ... mě to taky blblo a když jsem ho tam dal znova (nahradil) tak mi to šlo normálně ... a když to nepůjde tak zkus stáhnout jinej ... !?
danri
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 202
Registrován: sob srp 22, 2009 1:28
Zařízení: LG G6
Bydliště: Ostrava

Tipy a triky na Omnia 2 i8000

Příspěvek od danri »

TIePKu , ale ty jsi měl nejspíš opačný problém. Určitě si nainstaloval hru Teeter, která byla určená pro Omnii2 a při instalaci ti to přepsalo knihovnu knihovnou, která byla určená pro Omnii2. A tuhle knihovnu on tam právě potřebuje.
Zkus si nainstalovat tuto hru pro pohybový senzor a po instalaci by jsi měl mít i tu správnou knihovnu

Kód: Vybrat vše

http://rapidshare.com/files/346899280/Samsung_Omnia_i8000_HTC_Teeter.cab
anawarr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 310
Registrován: úte led 17, 2006 8:28
Kontaktovat uživatele:

Tipy a triky na Omnia 2 i8000

Příspěvek od anawarr »

@romiseklbc> pokud to byla rada pro mě, mám problém s angličtinou, proto hledám možnost samsung today lokalizovanou do cz. děkuji za případnou další radu
Uživatelský avatar
romiseklbc
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: pát zář 14, 2007 11:45
Zařízení: LG G3
Bydliště: Praha

Tipy a triky na Omnia 2 i8000

Příspěvek od romiseklbc »

Tak o Cz verzi bohužel nevím :-( To už neporadím.
marek Ťupa

Tipy a triky na Omnia 2 i8000

Příspěvek od marek Ťupa »

Děkuji mnohokrát, po nainstalování Omnia_i8000_HTC_Teeter jde všechno tak, jak má :)
Arny_CZ
nováček
nováček
Příspěvky: 48
Registrován: sob lis 14, 2009 20:03
Zařízení: I8000 Omnia II / SE K750i
Bydliště: Brno

Tipy a triky na Omnia 2 i8000

Příspěvek od Arny_CZ »

PARÁDA :tlem: tuto hru jsem moc chtěl :-D JUPÍÍ.
Zatím mi to sice bohužel nejde stáhnout, ale budu to zkoušet dál.
Vitezslav2
smartguru
smartguru
Příspěvky: 515
Registrován: sob úno 09, 2008 15:23
Zařízení: Samsung Galaxy S7,iPhone 7

Tipy a triky na Omnia 2 i8000

Příspěvek od Vitezslav2 »

Múžete mi poradit?Dříve když jsem vyměnil v telefonu simku za jiného operátora,tak se mi automaticky telefon přenastavil (internet,MMS) na daného operátora.A teď vůbec nic.Zůstává tam staré nastavení,i když v nastavení mám ,,automaticky".
joto
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: úte úno 09, 2010 23:00
Zařízení: samsung

Tipy a triky na Omnia 2 i8000

Příspěvek od joto »

mam omniu 2 len kratko a tak by ma zaujimalo, ci sa da niekde nastavit, aby mi permanentne na displeji svietila ikona stavu nabitia baterie, tak ako u vsetkych mobilov. vobec mi to neukazuje a v menu som nasiel len stav nabitia v %, ale nenasiel som tam ziadnu ponuku, aby som si to vedel zobrazit na displeji.
anawarr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 310
Registrován: úte led 17, 2006 8:28
Kontaktovat uživatele:

Tipy a triky na Omnia 2 i8000

Příspěvek od anawarr »

snad ti to bude fongovat..... % mě zajímají pokud něco vydrží pár hodin. pokud 2-3 dny, tak to neřeším. stejně každý den dobijím
Přílohy
Touch_X_1_percent_battery_LEO.cab
(88.66 KiB) Staženo 167 x
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Tipy a triky na Omnia 2 i8000

Příspěvek od barberry.pha »

standartne se neobjevuji ve wm nabiti baterie v % .. u omnie to jde pres rozkliknuti vrchni listy ... jinak v spbshellu je ikonka nabiti v % a jinak pak nejakym cab souborem jak je prilozeny v predchozim prispevku :)
ACEMajky
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 140
Registrován: úte pro 15, 2009 10:59
Zařízení: Samsung Galaxy note 3
Kontaktovat uživatele:

Tipy a triky na Omnia 2 i8000

Příspěvek od ACEMajky »

potvrzuji, ze Touch_X_1_percent_battery_LEO.cab - funguje, je nutne po instalaci udelat restart, aby se % ukazala

nedokazal by jste nekdo rozchodit Home Screen plus plus - mel by umet zobrazovat provolane minuty a pocet odeslanych SMS, ale zatim sem to videl na fotkach na HTC kdeje kladicka today obrazovka, kterou sem v Omnii II vubec nenasel, po instalaci a spusteni programu se nic nedeje

http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... =7&t=11634" onclick="window.open(this.href);return false;
http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=14&t=1057801" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.chi-tai.info/cs_batterystatu ... _im_cs.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
bavros
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pát úno 19, 2010 12:21
Zařízení: Samsung i8000 Omnia II

Tipy a triky na Omnia 2 i8000

Příspěvek od bavros »

Je možné přenastavit způsob ukládání názvu fotografie? z číselné řady na pro mne rozumnější (kvůli archivaci) na časový název ve formátu RRMMDDH_HHMMSS.jpg (jako to má například moje bývalé LG.
Díky za radu a pomoc :-)
Odpovědět

Zpět na „Samsung Omnia II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů