Pár dotazů na BB

Diskuze věnovaná systému, aplikacím a hrám
Odpovědět
jqt
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: pon úno 09, 2009 8:11
Zařízení: BB 9700

Pár dotazů na BB

Příspěvek od jqt »

Přemýšlím o změně telefonů ve firmě z HTC na BB. Láká mě na tom zejména malá možnost zasahování uživatelů do systému a tím omezení možnosti znefunkčnění (to je pěkné slovo...) stahování e-mailů.

Přemýšlíme nad Bold 9700 od t-mobile s BIS za 251 Kč.

Moc o tom nevím, a tak mám pár dotazů:

V kontaktech se hledá stejně jako ve WM (řetězce) a jak si poradí s češtinou? Mám na mysli příjmení začínající např. na Š.

Synchronizace na externím serveru je taková, že mám v mobilu stejné e-maily jako v outlooku (přijaté a odeslané)?

Lze vzdáleně synchronizovat kalendář a kontakty?

V t-mobile mi tvrdí, že v rámci tarifu BIS nelze využít mobil jako externí modem?

Je systém lokalizován v češtině?

Omlouvám se za "stupidní" otázky, ale nikdy jsem se s tím nesetkal.

Předem děkuji.
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Pár dotazů na BB

Příspěvek od Standa »

Nevím jak BB9700, ale co se mého českého BB 8900 od O2 týče:
V kontaktech se hledá podle prvního písmena jména nebo příjmení. Pokud je první písmeno "Š", stačí zadat "s" a najde to, takže v tomto ohledu super.
Lokalizaci mám českou a anglickou.
Co se týče BIS, tak bohužel neporadím - nemám ho, protože zatím chci univerzální tarif, využitelný na jakémkoli telefonu. Pokud ti tu nikdo neporadí, zkus to na Mobilmánii, tak pár lidí je a nevím jestli chodí sem.
jimd
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: úte pro 29, 2009 15:58
Zařízení: Blackberry 8900

Pár dotazů na BB

Příspěvek od jimd »

Zarizeni lze pouzit jako externi modem pro PC, ale data se nezapocitavaji do pausalu BIS, jelikoz nepujdou pres apn Blackberry, ale pres GPRS.

Synchronizaci jsem take resil, pres BIS nelze synchronizovat se serverem, ani emaily, ani kontakty.
Lze pouze tahat emaily ze serveru pres POP3/IMAP, nebo vyuzit v ramci BIS jedne emailove adresy a na ni si emaily nechat preposilat.

Dalsi funkce, npr. nastaveni zarizeni na dalku, synchronize, zaloha, apod. unguji pouze pres BES.

Jako nahrada BES lze pouzit BB Unite, ktery je ale pouzitelny pro max. 5 uzivatelu.
Odpovědět

Zpět na „Systém, aplikace a hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 75 hostů