Převod tel. č. WM > BB

Diskuze věnovaná systému, aplikacím a hrám
Odpovědět
krata
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 57
Registrován: úte říj 13, 2009 22:45
Zařízení: Samsung OmniaPRO
Bydliště: New Bubu

Převod tel. č. WM > BB

Příspěvek od krata »

Chtěl bych nějak převést 200 telefonních čísel z přístroje s WM na BlackBerry. Ve WM <>WM mi to šlo programem PIM Backup.
Neznáte někdo program, kde by se dala čísla vyexportovat ve WM do třeba *.csv a zase jiný pro BB, který by uměl import z *.csv Bez použití synchronizace přes Outlook?
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

Převod tel. č. WM > BB

Příspěvek od Tomáš Kubec »

použij outlook
krata
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 57
Registrován: úte říj 13, 2009 22:45
Zařízení: Samsung OmniaPRO
Bydliště: New Bubu

Převod tel. č. WM > BB

Příspěvek od krata »

Psal jsem, že bez Outlooku. nemám tu jednak aplikaci pro BB v notebooku a druhak se mi nechce všechno dávat do Outlooku, jelikož jej snad 7 let ani nepoužívám. Možná by to ale šlo nějak přes The Bat co?
Já na to pak chci hlavně udělat návod, jelikož mám příležitost mít oba přístroje naráz.
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

Převod tel. č. WM > BB

Příspěvek od Tomáš Kubec »

já vím, že jsi to psal, ale tohle je prakticky jediné a bezproblémové řešení
zaky
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 112
Registrován: pát dub 07, 2006 20:00
Zařízení: BB BOLD 9000

Převod tel. č. WM > BB

Příspěvek od zaky »

Další pohodový řešení je použití " Blackberry Desktop Manager - Průvodce změnou zařízení " ( za předpokladu ,že budeš mít u sebe oba přístroje naráz ) :-D
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

Převod tel. č. WM > BB

Příspěvek od Tomáš Kubec »

To je fajn jestli to jde, myslel jsem, že to používá stejně Outlook.
krata
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 57
Registrován: úte říj 13, 2009 22:45
Zařízení: Samsung OmniaPRO
Bydliště: New Bubu

Převod tel. č. WM > BB

Příspěvek od krata »

Ospen píše:já vím, že jsi to psal, ale tohle je prakticky jediné a bezproblémové řešení
Jasně že jo. Nicméně kdysi jsem to přes Outlook něco tak dělal a pak jsem měl v Outlooku mraky kontaktů s pouhým telefonním číslem. Jde mi o nějaké rychlé řešení převodu pouze těch telefonů, když má někdo třeba HTC a pořídí si BlackBerry.
Už stahuji BB Desktop Manager (u mnou testovaného přístroje nebylo CD). Pokud se bude dařit, nasnímám obrazovky a sepíšu "tutoš". :-)
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Převod tel. č. WM > BB

Příspěvek od Standa »

Já používám Gmail a mám u něj zálohovány i kontakty a kalendář. Všechno se mi automaticky synchronizovalo s WM přes Exchange. Do Blackberry stačí nahrát Google Sync, přihlásit se a za pár minut je vše synchronizováno.
krata
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 57
Registrován: úte říj 13, 2009 22:45
Zařízení: Samsung OmniaPRO
Bydliště: New Bubu

Převod tel. č. WM > BB

Příspěvek od krata »

Tak jsem nainstaloval BlackBerry Desktop Manager, přippojil oba telefony, vše šlo jako po másle (průvodce přenesením). Krásně se sesynchronizoval kalendář a ještě asi 4 věci, jen ty kontakty ne :-)

-- doplnění předchozího příspěvku (stř pro 02, 2009 12:17) --

V krátkosti postup:
Nainstalovat BlackBerry Desktop Manager > připojit oba přístroje k počítači > spustit průvodce změnou zařízení a na pár kliknutí se to všechno převade.
U BB je důležité, před tím vlézt do kontaktů > možnosti > vybrat kontakt (e-mail pro synchronizaci - pokud je) > kliknout na něm "enterem" a objeví se možnosti kontaktu. Tam vypnout bezdrátovou synchronizaci, jinak se nepřevedou kontakty (jako se to stalo mě - viz předchozí). Po dokončení průvodce zase tu bezdrátovou synchronizaci zapnout.
Protože v BB mám účet na gmailu, objevili se mi na gmailu i tel. č. ze zařízení, což je docela šikovné. Dají se tam exportovat do csv, nebo když se posílá SMS přes internet, nemusí se hledat číslo v telefonu.

Konec hlášení.
Odpovědět

Zpět na „Systém, aplikace a hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 58 hostů