OmniaPRO: Všeobecná diskuze, první dojmy, tipy, triky

Diskuze o komunikátoru Samsung OmniaPRO (B7610)
Odpovědět
Nolf
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 277
Registrován: stř čer 25, 2008 21:24
Zařízení: iP7
Bydliště: Domažlicko

OmniaPRO: Všeobecná diskuze, první dojmy, tipy, triky

Příspěvek od Nolf »

Tohle vlákno jsem ještě neprošel ale jinak jsem měl podobný problém s Compact IV. S XP v pohode ale ty Visty ne a ne rozpoznat ppc. Ze začátku pomohlo připojit k pc a bez odpojení reset ppc. Pak jsem se odhodlal k opětovné (kolikáté už nevím) reinstalaci media center. Jo teďka už to chodí ale kde byla chyba ? Ví bůh. Každopádně už nezakazuji autostart programu ani ho nijak nevypínám a doteď funguje.

Prostě alchymie s Vistama.
rybar73
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 134
Registrován: úte zář 22, 2009 9:53
Zařízení: Samsung B7610, Samsung Omnia 7
Bydliště: Kopřivnice

OmniaPRO: Všeobecná diskuze, první dojmy, tipy, triky

Příspěvek od rybar73 »

to Safrika: Otevira se prehravac protoze v mobilni verzi youtube neni podpora flash(aby mohly prehravat i telefony bez flashe) a vide jsou streamovana v 3GP (v otresne verzi).
Mas dve moznosti.
1. prepnes si operu aby se notifikovala jako desktopova pak se ti bude nacitat klasicka youtube stranka s podporou flashe a vide se prehrajou.
2. stahni si primo z Googlu aplikaci pro WM na prehravani youtube videii...DOPORUCUJI
komunista
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: úte říj 06, 2009 14:05
Zařízení: Google Nexus S, Samsung B7610, Motorola V500
Bydliště: Litomyšl

OmniaPRO: Všeobecná diskuze, první dojmy, tipy, triky

Příspěvek od komunista »

Mobil se mi jen nabíjí! A jinak já jsem taky proti vistám! Ale boužel nemám na výběr! Na můj noťas nejsou ovladače, takže mám Visty Ultimate 64bit, Xp tam prostě nedostanu! No, ale dnes budu mít redukci na SD takže to budu moct dělat aspoň přez ní, ale bude to otrava ji pořád vyndávat! Doufám, že se mi podaří to nějak obejít aby mi to šlo na vistách!

-- stř říj 14, 2009 15:10 --

Hurá! Mám to! Mobil se mi přihlásí úplně v pohodě! Nastavení - Obecná nastavení - Připojení USB A místo ActiveSync jsem zadal Velkokapacitní paměťové zařízení! A ejha jde to!
~Kocur~
nováček
nováček
Příspěvky: 45
Registrován: úte zář 15, 2009 17:43
Zařízení: Samsung Omnia Pro, SE P1i, Dell Streak
Bydliště: Ostrava

OmniaPRO: Všeobecná diskuze, první dojmy, tipy, triky

Příspěvek od ~Kocur~ »

Já mám na stolním Visty sice osekané co to šlo ale mám a spojení s mobilem mi funguje naprosto bez problémů.
Dibone
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte zář 29, 2009 16:54
Zařízení: HP iPaq 214

OmniaPRO: Všeobecná diskuze, první dojmy, tipy, triky

Příspěvek od Dibone »

Xspy píše:Samsung B7620 - http://www.novinky.cz/internet-a-pc/mob ... ndows.html" onclick="window.open(this.href);return false;
"který dokáže zobrazit až 16 miliónů barev...." - Ehm wm 6.5 opravdu podporuje milionove mnozstvi barev, nebo je to jenom zbytecnej reklamni trik, popr. chyba na novinkach? :)
mcm59
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 66
Registrován: sob srp 08, 2009 8:50
Zařízení: Galaxy S i9000

OmniaPRO: Všeobecná diskuze, první dojmy, tipy, triky

Příspěvek od mcm59 »

Píšou to tam o displeji, a ten to dokáže. Něco jiného je, že mu to systém nedovolí.
krabicka3
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: ned led 06, 2008 23:28
Zařízení: Samsung Galaxy S II

OmniaPRO: Všeobecná diskuze, první dojmy, tipy, triky

Příspěvek od krabicka3 »

Musim potvrdit, ze je to presne tak, jak pise mcm59. Takze je to v praxi jen reklamni trik.

-- stř říj 14, 2009 15:50 --

btw nevi nekdo jak nastavit jine pozadi v Samsung Today? Ty krychle v pozadi jsou fajn, ale umim si to predstavit i hezci.
A jeste jedna vec me napadla. Zda se mi to nebo OP ma 2 mikrofony? Jeden dole a druhy nahore u microUSB konektoru.
danri
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 202
Registrován: sob srp 22, 2009 1:28
Zařízení: LG G6
Bydliště: Ostrava

OmniaPRO: Všeobecná diskuze, první dojmy, tipy, triky

Příspěvek od danri »

Však to máš nakreslené i v návodu že tam je mikrofon pro hlasitý odposlech.
Svestka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 734
Registrován: čtv črc 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

OmniaPRO: Všeobecná diskuze, první dojmy, tipy, triky

Příspěvek od Svestka »

Xspy píše:Samsung B7620 - http://www.novinky.cz/internet-a-pc/mob ... ndows.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Nejprve hledej na fóru a potom piš, a když už píšeš tak přispívej do správné sekce.

Krabicka: Není to jen reklamní trik i když převážně asi ano ale může se stát, že některé budoucí verze OS budou využívat větší počet barev ale u WM je to v nedohlednu né že by mi to vadilo.
sumerian
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: úte zář 22, 2009 15:29
Zařízení: nokia

OmniaPRO: Všeobecná diskuze, první dojmy, tipy, triky

Příspěvek od sumerian »

Chtěl bych se zeptat na Váš názor na paměťovou kartu 16GB paměťová karta Nokia Mu-44 class 2. Bude pro tenhle telefon dostačující a dobře funkční? Jde samozřejmě o microsdhc.
ivo99
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte zář 09, 2008 13:45
Bydliště: Odry

OmniaPRO: Všeobecná diskuze, první dojmy, tipy, triky

Příspěvek od ivo99 »

Dobrý den.
S telefonem jsem zatím velmi spokojen. Nahrál jsem SPB mobile 3,5.
Zdá se mi, že je telefon daleko rychlejší než se Samsung today.
Jediné co mi vadí, že v e-mailech nejde text posuvat tahy přes display, ale jen boční lištou.
Nevíte, jestli nemám telefon špatně nastavený, nebo jestli na e-maily není nějaká jiná aplikace?
krabicka3
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: ned led 06, 2008 23:28
Zařízení: Samsung Galaxy S II

OmniaPRO: Všeobecná diskuze, první dojmy, tipy, triky

Příspěvek od krabicka3 »

2 ivo99: ty emaily opravdu posouvat nejdou, nemas to spatne nastavene. Touch Flow od HTC je v tomhle lepsi.
Xspy
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: čtv říj 08, 2009 10:46
Zařízení: Motorola MPX200; Nokia N95; Samsung B7610

OmniaPRO: Všeobecná diskuze, první dojmy, tipy, triky

Příspěvek od Xspy »

I NEED HELP -Podsvícení displeje se mi při připojeném USB kabelu nebo i nabíječce nechce vypnout . Bez připojeného USB se krásně uspává a je to vidět i na výdrži baterie . At´si přes ikonu baterie nastavím v externím napájení jakkoli dlouhé hodnoty vypnutí displeje a uspání , nic z toho se nestane :( .

Vzhledem k tomu , že mám kousek od mobilu player s OLEDem první generace , tak se obávám abych za chvíli neviděl na Samsungu stejné obrysy DNES obrazovky i při sledování videa :/ . Díky za rady .
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

OmniaPRO: Všeobecná diskuze, první dojmy, tipy, triky

Příspěvek od mike-biker »

Normálně to uspi vypnutím displeje tlačítkem a je to. ;-)
Xspy
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: čtv říj 08, 2009 10:46
Zařízení: Motorola MPX200; Nokia N95; Samsung B7610

OmniaPRO: Všeobecná diskuze, první dojmy, tipy, triky

Příspěvek od Xspy »

:) Díky . Zámek z klasického Dnes menu mne pěkně zmátl ... zamykací tlačítko je hned jiná paráda .
Ale přece mi to nedá - nemělo by to fungovat i automaticky , když mám tyhle volby v schématu napájení ?
Safrika
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: stř zář 09, 2009 12:32
Zařízení: Samsung B7610
Bydliště: Ostrava

OmniaPRO: Všeobecná diskuze, první dojmy, tipy, triky

Příspěvek od Safrika »

rybar73 píše:to Safrika: Otevira se prehravac protoze v mobilni verzi youtube neni podpora flash(aby mohly prehravat i telefony bez flashe) a vide jsou streamovana v 3GP (v otresne verzi).
Mas dve moznosti.
1. prepnes si operu aby se notifikovala jako desktopova pak se ti bude nacitat klasicka youtube stranka s podporou flashe a vide se prehrajou.
2. stahni si primo z Googlu aplikaci pro WM na prehravani youtube videii...DOPORUCUJI

Moooooc diky za reakci :-) Zkusim a dam vedet :)
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

OmniaPRO: Všeobecná diskuze, první dojmy, tipy, triky

Příspěvek od mike-biker »

Xspy píše::) Díky . Zámek z klasického Dnes menu mne pěkně zmátl ... zamykací tlačítko je hned jiná paráda .
Ale přece mi to nedá - nemělo by to fungovat i automaticky , když mám tyhle volby v schématu napájení ?
Já mám tedy Omnii II a mě to normálně funguje. Ono se to dá nastavit jak ve Windows, tak v tom jejich Settings, tak jestli se ti to nějak netluče? ;-)
bub7
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: sob říj 10, 2009 20:00
Zařízení: Google nexus s
Bydliště: Vrchlabí
Kontaktovat uživatele:

OmniaPRO: Všeobecná diskuze, první dojmy, tipy, triky

Příspěvek od bub7 »

Nevíte někdo prosím kdy se bude omnia pro u nás prodávat odblokovaná pro všecky sítě ? Myslím, že zatím ji prodává jen O2.
~Kocur~
nováček
nováček
Příspěvky: 45
Registrován: úte zář 15, 2009 17:43
Zařízení: Samsung Omnia Pro, SE P1i, Dell Streak
Bydliště: Ostrava

OmniaPRO: Všeobecná diskuze, první dojmy, tipy, triky

Příspěvek od ~Kocur~ »

For Summerian: mám v OP Kingstone 16GB class 2 a jede úplně vpoho a je ještě o něco levnější než ten kousek od nokie na který se ptáš
sumerian
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: úte zář 22, 2009 15:29
Zařízení: nokia

OmniaPRO: Všeobecná diskuze, první dojmy, tipy, triky

Příspěvek od sumerian »

~Kocur~ píše:For Summerian: mám v OP Kingstone 16GB class 2...
No, ohledně té ceny je to zajímavé. Ta nokia se dá sehnat i za 940,- namátkou na gsmobil cezet. A jinak bych se Tě zeptal jak to vypadá s Invisible Shield. Ještě nedorazila? :-)
Odpovědět

Zpět na „Samsung OmniaPRO“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host