Samsung OmniaPRO B7610

Diskuze o komunikátoru Samsung OmniaPRO (B7610)
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Samsung OmniaPRO B7610

Příspěvek od mike-biker »

Klávesnice na podstatně menší Xperii výtečná, Na HTC TP2 nemá nejmenší chybu a na mé Omnii i8000 bez HW klávesnice? Trochu jsem se obával, přece jen jsem měl poslední 3 roky HW. Ale řeknu jen jedno. :!: Původně jsem si pořídil Omnii 2 jako předstupeň pro Omnii PRO B7310. Nyní nemám důvod kamkoli přecházet! 8-)
diblik
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: pon srp 17, 2009 10:18
Zařízení: SE P1i

Samsung OmniaPRO B7610

Příspěvek od diblik »

mike-biker: nevíš jaký je přechod z SE P1i, na mobily s HW qwerty klavesnicí na straně?
píšete tu že Wm je suprovej že je otevřený a má spoustu aplikací, mě na ton Samsungu láká oproti mému nynějšímu founu: lepší foťák , větší dosplej, trochu i ty Wm, a ta klávesnice HW- ale zároveň se jí i bojím :oops: :-D a plno dalších věcí, ale foťák a klávsnice rozhodli, kdyby HTC TP2 mělo lepší foto a přisvětlovací diodu, tak o tom samsungu ani neuvažuji :lol:
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Samsung OmniaPRO B7610

Příspěvek od mike-biker »

Pokud jsi plně nevyužil Symbian UIQ3 u P1i, tak počítej s tím, že WM je o dost složitější. Musíš si spoustu aplikací doinstalovat - prostě stejně, jako když koupíš nový PC s holým systémem. HW klávesnice má hlavně obrovskou výhodu pro psavce, kteří píší denně maily a SMSky. Jestli jich napíšeš 5, tak bych to neřešil a HW klávesnici oželel. Foťák je u Samsungu excelentní, rychlý a snadno nastavitelný. Diody svítí rovněž velmi dobře. Nejlepší foťák, co jsem kdy držel v ruce! 8-) . A rozdíl v displeji mezi 2,6" u P1i a 3,7" u i8000 je propastný! Na film se dá plnohodnotně koukat, no prostě ty 2 roky vývoje jsou hodně znát.
Syn má HTC TP2 a tam je excelentní HW klávesnice. Jak se bude psát na Omnii B7610 nevím, ještě jsem ji nedržel v ruce. :?:
Theplak
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned srp 23, 2009 17:28
Zařízení: Samsung

Samsung OmniaPRO B7610

Příspěvek od Theplak »

mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Samsung OmniaPRO B7610

Příspěvek od mike-biker »

To není žádná recenze, je to jen preview! :grin: . A už je tam déle jak měsíc - vím o ní.
Theplak
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned srp 23, 2009 17:28
Zařízení: Samsung

Samsung OmniaPRO B7610

Příspěvek od Theplak »

Pravda pravdouci, ja to necet ja to pouze kopcil z jinyho fora :D
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Samsung OmniaPRO B7610

Příspěvek od Jiří Hrma »

Zítra nebo v sobotu budu mít Samsung OmniaPRO k dispozici na recenzi :-) a budu ho s sebou mít také na 3. srazu SmartManie.
Svestka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 734
Registrován: čtv črc 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

Samsung OmniaPRO B7610

Příspěvek od Svestka »

Tak to je paráda, samozřejmě nemusím ani říkat, že čím delší soupis dojmů potom bude, tím větší radost nám uděláš. :)
_Ja
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 114
Registrován: stř led 07, 2009 2:22
Zařízení: Samsung Omnia PRO

Samsung OmniaPRO B7610

Příspěvek od _Ja »

Už se těším na recenzi. A doufám, že se bude co nejdříve taky prodávat. Moje stařičký VARIO mě dneska umřelo-nejde nastartovat :cry: . Stále řeším dilema jestli OmniaPRO B7610 nebo Omnia II nebo TP2. Ale vypadá to na OmniaPRO B7610. Snad do měsíce už bude tady na trhu. :grin:
Svestka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 734
Registrován: čtv črc 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

Samsung OmniaPRO B7610

Příspěvek od Svestka »

Dnes jsem narazil na nové video na serveru youtube, na videu je render nějaké šedé verze B7610 s mírně předělanými tlačítky ale musím říct, že osobně to na mě působí daleko profesionálněji a vzhled je decentnější. Ovšem jedná se pouze o render takže kdo ví zda se vůbec tato verze bude vyrábět. Odkaz na video
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Samsung OmniaPRO B7610

Příspěvek od mike-biker »

Vypadá to good, jen mě zarazilo, že je trochu jiný kryt. Jako alternativa to není špatné! 8-)
Svestka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 734
Registrován: čtv črc 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

Samsung OmniaPRO B7610

Příspěvek od Svestka »

Ano dokonce mi příjde, že je kryt matný ale řekl bych, že se jedná pouze o nedokonalý render a ve skutečnosti se bude lišit pouze barvou a těmi tlačítky ale jak jsem psal kdo ví zda něco takového vůbec bude prodejné a pokud ano pokud to dojde k nám.
fore
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 178
Registrován: stř zář 09, 2009 15:49
Zařízení: Samsung Galaxy S2 i9100 16 GB + 32 GB Lexar c.10

Samsung OmniaPRO B7610

Příspěvek od fore »

no me osobne se to teda vubec nelibi... sedou barvu nesnasim.. a ty zaobleny klavesy na hovory.. hruza .... ale je to jen muj nazor
Svestka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 734
Registrován: čtv črc 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

Samsung OmniaPRO B7610

Příspěvek od Svestka »

Však design je vpodstatě vždy o subjektivním pocitu.
Odpovědět

Zpět na „Samsung OmniaPRO“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 75 hostů