záloha ROM

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Pro (Raphael)
Odpovědět
Pockmat
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: stř dub 01, 2009 16:20
Zařízení: HTC Touch Pro
Bydliště: Brno

záloha ROM

Příspěvek od Pockmat »

Ahoj lidi, hledal jsem na foru, ale tohle téma jsem jaksi nenašel. Takže bych se chtěl zeptat, jak mám zálohovat originální ROM od HTC, abych se k ni někdy popřípadě mohl vrátit zpět?
Další otázka je na zálohování kontaktů, abych je mohl přenést do jiné nově nahrané ROM?

Díky moc. 8-)
Uživatelský avatar
lukas.manak
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 369
Registrován: úte lis 27, 2007 17:25
Zařízení: BB Q10
Bydliště: Hrušovany u Brna
Kontaktovat uživatele:

záloha ROM

Příspěvek od lukas.manak »

na zálohu kontaktu spb backup nebo pim backup..... ohledně romky originál by jsi měl najít někde na netu.... popřípadě na stránkách HTC nebo xda-developers
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

záloha ROM

Příspěvek od ziminix »

Originální ROM pro Raphaela si můžeš stáhnout tady, je tam i česká.
http://forum.xda-developers.com/showpos ... ostcount=2
Pockmat
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: stř dub 01, 2009 16:20
Zařízení: HTC Touch Pro
Bydliště: Brno

záloha ROM

Příspěvek od Pockmat »

No, měl jsme trošku přectavu, že je na to nějaký český návod... Když ten mobil mám odblokovaný na nahrávání radia a ROM, tak tu oficiální ROM tam potom můžu nahrát?
Co se týče těch Backup programů. Když si to teďka zálohuju, tak nebude potom problém s kompatibilitou u jiné ROM, popřípadně u vyšší verzi Win.Mobile? Není na tu zálohu kontaktů nějaký software od Microsoftu nebo od HTC?
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

záloha ROM

Příspěvek od ziminix »

Officiální ROM můžeš nahrát vždycky, akorát bez HardSPL by mohly dělat problém nějaké určené pro jiné regiony.
Na zálohu kontaktů je dobrý PIM Backup (záloha přímo v telefonu) nebo Jeyo Mobile Companion (přes ActiveSync).
Pockmat
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: stř dub 01, 2009 16:20
Zařízení: HTC Touch Pro
Bydliště: Brno

záloha ROM

Příspěvek od Pockmat »

No, ten odkaz co jsi mně dal na stáhnutí oficiálních ROM, tak tam je i čeština. Předpokládám, že je čeština od SunnySoft a je aktivovaný,ne?
Když jsem psal do SunnySoft ohledně přehrání jiné ROM a přenesení licence na novou ROM,tak mně napsali, že to nejde a kdybych se chtěl vrátit k původní ROM,tak si ji mám zálohovat. Tím mysleli co? Já totiž pořád žiju v domnění, že tam ROM,co mám teď v mobilu jde nějak "vycucnout" do PC a pak ji následně nahrát někdy znovu,ne?
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

záloha ROM

Příspěvek od ziminix »

Jde to, na XDA Developers fóru to můžeš najít, ten proces je označován jako "ROM Dump". Ten odkaz, co jsem posílal, to je na officiální ROM včetně češtiny (po HR vybíráš z několika jazyků, prostě SS lokalizace), kterou takhle někdo vycucnul a převedl do stavu k naflashovaní.
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Pro“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů