HTC Touch Diamond2: Dojmy, rady, tipy a zkušenosti

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
Odpovědět
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

HTC Touch Diamond2: Dojmy, rady, tipy a zkušenosti

Příspěvek od barberry.pha »

no pri uplne nabity baterky to muze byt tak na hodku az dve .. jeste jsem to tak nezkousel .. zalezi jak moc bude podsvicen ten displey .. jde to nastavit tak samo jako to auto vypinani ktery jde vypnout .. ale kdyz se to napoji na na autonabijecku tak se na nem pak daji smazit vajicka .. ale nabijeni je docela rychly ale nevim jestli je vhodna kombinace nabijeni a mit porad pustenou navigaci .. ja ji budu asi pozivat jenom kdyz budu neco opravdu hledat a to bez napojeni k nabijecce .. jinak to igo8 je dobry i do mesta ... najde bankomaty restaurace atd .. takze se da vyuzit i jinak nez jenom do auta a cloveka se alespon v cizim meste nestrati :)))
4daPeace
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: úte čer 16, 2009 14:18
Zařízení: HTC Touch Diamond2

HTC Touch Diamond2: Dojmy, rady, tipy a zkušenosti

Příspěvek od 4daPeace »

Ahoj, stalo se někomu, že se mu vyfotografované fotky ukládají 2x?

Zpočátku jsem vyfotil pár fotek na interní paměť, pak jsem Diamondu2 dodal microSD kartu a nastavil ukladani fotek na ni. Kdyz v TF 3D zapnu obrazky a projizdim je, je to OK. jakmile fotky zvetsim pres cely displej (nebo se podivam do Alb) a posouvam mezi nimi, tak ty fotky tam jsou dvakrat. Smazanim jedne se smazou postupne obe. Projizdel jsem nastaveni, jestli jsem nekde takovou 'vychytavku' omylem nezapnul,ale nic jsem nenasel.

Diky za pomoc.
Kozlik007
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: čtv čer 04, 2009 9:52
Zařízení: HTC Touch Diamond 2

HTC Touch Diamond2: Dojmy, rady, tipy a zkušenosti

Příspěvek od Kozlik007 »

Tak jsem včera na CorePlayeru zkusil přehrát neoptimalizované video z PC a trhalo to jak mrcha. Od té doby mi CorePlayer trhá při všech videích. Už nevím co s tím. Zkoušel jsem ho odinstalovat a opět nainstalovat zpět , ale trhá to pořád i u videí, které se přehrávaly úplně v pohodě. Nevíte prosím čím by to mohlo být?
agopom
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 70
Registrován: sob úno 21, 2009 18:46
Zařízení: HTC Touch Diamond 2
Bydliště: Nitra + zašvábený internát v Bratislave :)

HTC Touch Diamond2: Dojmy, rady, tipy a zkušenosti

Příspěvek od agopom »

No ja som robil tiez podobne pokusy a odvtedy mi mrzne aj CorePlayer, aj Windows Media...mate nejake navrhy? :) A este jedna vec - kolko vam ukazuje zatazenie pamate hned po spusteni TF bez hocijakych programov?
kupco
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: čtv kvě 28, 2009 19:07
Zařízení: HTC Desire

HTC Touch Diamond2: Dojmy, rady, tipy a zkušenosti

Příspěvek od kupco »

Ja mam po soft resete zaťaženie pamäte okolo 50%, po pár dňoch používania, je to obvykle okolo 60-65% po zatvorení všetkých programov (TouchFlo 3D aktívne).
LadCv
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: čtv čer 11, 2009 11:35
Zařízení: HTC Touch Diamond2

HTC Touch Diamond2: Dojmy, rady, tipy a zkušenosti

Příspěvek od LadCv »

Po softu 43-44% pak to postupem casu naskakuje, ale stabilne se mi drzi okolo 52% +/-. Dříve jsem to měl taky víc, ale nejvíce to dělala opera v procesech, která byla stabilně puštěná i když jsem na ní nebyl a ta mi hnala hodnoty přes 65% úplně běžně. Jinak programy nemám spuštěny žádný a na pozadí, neboli v procesech mi navíc běží MagicCall a ChangeScreen
agopom
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 70
Registrován: sob úno 21, 2009 18:46
Zařízení: HTC Touch Diamond 2
Bydliště: Nitra + zašvábený internát v Bratislave :)

HTC Touch Diamond2: Dojmy, rady, tipy a zkušenosti

Příspěvek od agopom »

No mne sa casom prehupuje tesne nad 60% ked nie je nic spustene. A ake hodnoty mate v registroch HKEY_LOCAL_MACHINE\System\Storagemanager\Fatfs v "cachesize"?
orgasmic
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: úte čer 23, 2009 7:47
Zařízení: Samsung Galaxy S5

HTC Touch Diamond2: Dojmy, rady, tipy a zkušenosti

Příspěvek od orgasmic »

Zdravim, uz jste nekdo vyresil problem se zpomalenym videem? Mam ten samy problem s Core playerem.Navic mam dalsi problem. Z nabidky "Spustit" mi nejde spustit IGO...celou dobu to slo normalne a ted uz tam neni barevna ikona IGO, ale systemova a kdyz na ni kliknu, tak to zahlasi chybu, ze je problem se zastupcem. Musim tedy spoustet IGO z pruzkumnika.

Oba problemy nastaly soucasne.
roxtedy
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 158
Registrován: pon lis 24, 2008 7:50

HTC Touch Diamond2: Dojmy, rady, tipy a zkušenosti

Příspěvek od roxtedy »

Hotfix for SMS notification in stanby

http://www.htc.com/www/supportDownload. ... &dl_id=592

:grin:
4daPeace
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: úte čer 16, 2009 14:18
Zařízení: HTC Touch Diamond2

HTC Touch Diamond2: Dojmy, rady, tipy a zkušenosti

Příspěvek od 4daPeace »

4daPeace píše:Ahoj, stalo se někomu, že se mu vyfotografované fotky ukládají 2x?

Zpočátku jsem vyfotil pár fotek na interní paměť, pak jsem Diamondu2 dodal microSD kartu a nastavil ukladani fotek na ni. Kdyz v TF 3D zapnu obrazky a projizdim je, je to OK. jakmile fotky zvetsim pres cely displej (nebo se podivam do Alb) a posouvam mezi nimi, tak ty fotky tam jsou dvakrat. Smazanim jedne se smazou postupne obe. Projizdel jsem nastaveni, jestli jsem nekde takovou 'vychytavku' omylem nezapnul,ale nic jsem nenasel.

Diky za pomoc.
Nikdo se s timto nesetkal? Zkusil jsem nastavit ukladani do interni pameti, restartovat a zase to bylo OK, jakmile jsem nastavil ukladani na kartu, tak to mam 2x. :idea:
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

HTC Touch Diamond2: Dojmy, rady, tipy a zkušenosti

Příspěvek od Jiří Hrma »

4daPeace: S tímhle jsem se opravdu nesetkal, asi to bude nějaká systémová chyba. Udělal bych zálohu dat a hard reset, tím by se to snad mělo vyřešit.
jjiirrii
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 192
Registrován: sob úno 02, 2008 22:05
Zařízení: iPhone 6S Plus
Bydliště: Havířov

HTC Touch Diamond2: Dojmy, rady, tipy a zkušenosti

Příspěvek od jjiirrii »

S tímto problémem jsem se taky setkal a dělá to i po HR.
Uživatelský avatar
mikt
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: ned dub 26, 2009 19:06
Zařízení: Diamond2

HTC Touch Diamond2: Dojmy, rady, tipy a zkušenosti

Příspěvek od mikt »

Mrkněte do /Aplication data/HTC/HTC Album/ Tam jsou miniatury obrázků ještě jednou asi pro nějakou cache
Gorky
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: pon kvě 18, 2009 9:41
Zařízení: HTC Touch Diamond 2

HTC Touch Diamond2: Dojmy, rady, tipy a zkušenosti

Příspěvek od Gorky »

Mam takovou otazku ke kontaktum... je mozne nejak ke kontaktu priradit dve mobilni telefoni cisla? je to myslim mnohem pravdepodobnejsi nez to ze je mozne priradit dve telefonni cisla domu. Uz jsem o tom nekde cetl ale nemohu tu najit.
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

HTC Touch Diamond2: Dojmy, rady, tipy a zkušenosti

Příspěvek od IkE Blaster »

Placený Inesoft Phone to umí, jiný způsob neznám.
Pavel Niderle
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 63
Registrován: sob čer 06, 2009 13:41
Zařízení: HTC diamond 2

HTC Touch Diamond2: Dojmy, rady, tipy a zkušenosti

Příspěvek od Pavel Niderle »

Mám dotaz pro všechny, jak to máte s nabíjením baterie? Mě se vždy nabije cca na 68% a pak končí, svítí oranžová LED. Až když HTC resetnu, tak se objeví 100% a po chvíli LED zezelená. Nevíte co s tím?
4daPeace
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: úte čer 16, 2009 14:18
Zařízení: HTC Touch Diamond2

HTC Touch Diamond2: Dojmy, rady, tipy a zkušenosti

Příspěvek od 4daPeace »

Diky za reakci k tem fotkam.

Ted mam dalsi 'problem', nainstaloval jsem si posledni Operu Beta, nezaujala me -> uninstall. V systemu zustala defaultni Opera (predtim tam byly obe dve vedle sebe). Ovsem ted, kdyz mi prijde RSS notifikace, zobrazeni cele zpravy po kliknuti na 'Dalsi informace online' (screenshot 1) se nedeje pres Operu, nybrz se automaticky otevre IE (to by mi samo o sobe asi nevadilo) a obrazi se upozorneni FORPSI.com, ze je chyba serveru (screenshot 2). Dany server je jinak funkcni (v Opere, na PC). Vidim to na nejakou upravu v registrech (kde?), nez na hard reset.

Obrázek Obrázek
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

HTC Touch Diamond2: Dojmy, rady, tipy a zkušenosti

Příspěvek od barberry.pha »

to pavel niderle:
tady ten problem se probira i v tematu nabijeni td2treba osobne zamrzne na 80% a ukazuje to pak treba i dve hodiny stejne, jinak bez vypnuti jsem ho nabijel vcera 5 hod nez byla zelena, dneska ho po dvou hodinach pri 80% vypl a naskocilo pak pri zapnuti 100%, ale taky bych se toho rad zbavil tak pokud nekdo vi jak? mam nainstalovany programek ktery mi ukazuje stav v % tak jestli to muze byt ten problem ale ukazuje to stejne jako v nastaveni>nabijeni tak nevim ...
4daPeace
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: úte čer 16, 2009 14:18
Zařízení: HTC Touch Diamond2

HTC Touch Diamond2: Dojmy, rady, tipy a zkušenosti

Příspěvek od 4daPeace »

Taky mam ten programek/patch? ktery v horni liste ukazuje stav baterie v procentech a to co popisujete, se mi uz jednou prihodilo. Ze by to bylo opravdu v tom?
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

HTC Touch Diamond2: Dojmy, rady, tipy a zkušenosti

Příspěvek od barberry.pha »

no mi zacalo delat az nejak posledni tyden a ten programek mam od zacatku, a jestli pomaha vypinani tak to bude asi neco v systemu a soft resetem se to napravi ale to by mel poradit spise nekdo kdo se ve WM vyzna vice, ja jsem na to novacek, jedine to odinstalovat a zkusit to bez toho ...

tak programek jsem odinstaloval a problem zustava, opet se plna ukaze po vypnuti, ale vydrz je stejna jenom to bez vypnuti ukazuje 80% a pak az po delsi dobe zacne ubyvat takze je problem jenom v ukazateli stavu, nevite nekdo co s tim?
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Diamond2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů