Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Diskuze o prvních smartphonech s Windows 10 Mobile…
Odpovědět
tgriger
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 243
Registrován: pát srp 26, 2011 8:45
Zařízení: Microsoft Lumia 950XL White
Bydliště: Brno

Re: Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od tgriger »

Zvláštne, ja mám 950XL DS a reštart ani jeden. Bluetooth ale teda nepoužívam.
bouskat
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 447
Registrován: ned pro 23, 2012 7:57
Zařízení: Nokia N97, Lumia 920, 950XL
Bydliště: Brno, Černovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od bouskat »

Ja taky BT nepoužívám, resety byli na denním pořádku.

Sent from mTalk, W10m
takesande
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: čtv dub 09, 2015 13:50
Zařízení: Lenovo Ideapad Miix 3 830

Re: Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od takesande »

bouskat píše:Jak jsem tady psal o tech mich každodenních restartech... Situace se nezměnila ani po předposledním buildu, tusim 338. Dost me to naštvalo tak jsem zkusí nainstalovat Redstone.... Instaloval jsem ve čtvrtek odpoledne. Dneska je pondělí a ani jeden reset. Tzn ze jedu ctvrtej den bez resetu, tolik dni mi předtím ani náhodou nevydržel, když ne každý den tak druhej den ráno byl reset, prakticky vždy pri prohlíželi v edge začal skákat obraz a pak se telefon vypl. Takže redstone dobry... Jen ta vydrz na baterku je strašná...

Sent from mTalk, W10m
Lumia 950 XL a reset ani jeden, BT pouzivam denne.
tgriger
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 243
Registrován: pát srp 26, 2011 8:45
Zařízení: Microsoft Lumia 950XL White
Bydliště: Brno

Re: Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od tgriger »

A nemáš 950? Na tej som reštarty mal. Na XL ani jeden.
bouskat
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 447
Registrován: ned pro 23, 2012 7:57
Zařízení: Nokia N97, Lumia 920, 950XL
Bydliště: Brno, Černovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od bouskat »

Mam xl. Zkoušel jsem měnit i pam.karty, to taky nepomohlo. Az redstone pomohl...

Sent from mTalk, W10m
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od imperator »

Nejako podivne mi prepína stále z lte na edge - mam o2 a novu single sim - predtým na DS mi to nerobilo
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od imperator »

tak telefon mam vyreklamovany... akorat ze v O2 nesiel system a nemohol som si ho prevziat :-/ kazdopadne aj ten mikroskopicky pixel vyreklamovali...
peeeeta
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 245
Registrován: stř zář 12, 2012 10:44
Zařízení: Lumia 950XL

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od peeeeta »

htcjirka píše:
peeeeta píše:Proč všechno spatně. Jak píši u L1520 nefunguje Continuum a nahrávání hovorů.
Poklepání podle mě půjde přidat. Stejně jako Marty04 nevěřím, že by ve vlajkové lodi byl horší digitalizér, než u levnějších modelů.
Je to tak, všechny nove modely (bez ohledu low end/high end) jej nemaji.
Kdysi 930 také nebyla nejznizsi model a presto nemela Glance Screen.Vzdy se nekde setri, pridat to nepujde. Muzes doufat další roky, avšak marne.Tak jako marně každý čekal na Glance Screen na 930.
Marty04 píše:Nevěřím tomu, že by ve vlajkových lodích byl horší digitizér, který to neumí, když to zvládnou laciné telefony jako je 640. A pokud vím, tak Lumie řady x20 tuto funkci dostaly až později a to i 620. Mně to přijde jako s FM radiem u 950. HW tam je, ale z nepochopitelného důvodu sw blokován.
Radio je jina situace a vyuziva ji vice vyrobcu, musí se platit licencni poplatky za kazde vyrobene zarizeni s aktivovanym radiem.Takze se tim usetri pekne velky balik.Proto je povolene jen u nejvyssiho modelu a to 950XL.To se neda srovnávat a prirovnavat k odemknuti dvojim poklepem.
Jak jsem říkal, probuzení poklepáním je tady. :)
Tomet
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: sob led 21, 2012 18:12
Zařízení: Omnia W

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od Tomet »

Tak dnes 3. den na dovolené mám poprvé od vánoc problém s L950. Od rána nejde spustit žádná externí aplikace mimo systém. K tomu nenajde žádnou wifi a stále se snaží detekovat polohu. V app mapy je poloha vedle cca o 3km. Používám ofiko WM10 verzi .420. Neví někdo co s tím prosím? Restarty nepomáhají a HR se mi na dovolené fakt dělat nechce.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od htcjirka »

Nic jiného ti asi nezbyde, nez ten HR, pak se priblizit k nejake wifi a udelat obnovu, co jiného, když restarty nepomahaji..
Bud bude nakopnuty systém anebo vada HW, to budes vedet hned.
Tomet
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: sob led 21, 2012 18:12
Zařízení: Omnia W

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od Tomet »

To je pěkný. Potřeboval jsem provést platbu, tak jsem odinstaloval aplikaci banky a znovu nainstaloval. Chvíli to chodilo a teď už zase nejde spustit. Na HR nemám odvahu, hotelová wifi chodí 2,5 Mb/s a často padá. Aspoň že můžu volat a mám kontakty, kdyby se něco přihodilo. Ale jsem z toho dost rozladěn, kvůli podobným problémům jsem skončil s androidy a pochvaloval si WP.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od htcjirka »

Me se nikdy systém nerośzypal za x let co mobilni Windows mam, takze bych to takhle nabral/neodsuzoval.Mohl odejit telefon HW, coz také není nic neobvyklého.Tezko rict..
huddan
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: stř kvě 25, 2016 18:30
Zařízení: Lumia 950 XL

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od huddan »

Zdravím. Mám otázku. Zdá sa mi že slabo počuť nahrávku z videa a neviem či to nie je náhodou zlým mikrofónom. Ako urobím test mikrofónov prípadne je na to app. ? Dik.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od htcjirka »

Je na to aplikace do PC, Lumia Phone Test Aplication 6.2.44, je v češtině, takže to hrave zvládneš otestovat.Ještě se podívej, když shodíš kryt, jestli se neposunyly ty molitanová kolečka, stávalo se to, že teplem se posunuly a ucpaly tak původní dirku.
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od Tedy »

nedá mi to sivrypnout, ostatně ty to děláš v komentářích nepřetržitě.
"A tento člověk, samozvaný opravář mobilu" bude v komentářích u článků ,kritizovat předražené Apple hračky prý z alobalu, samsungy dilenskou kvalitu a vnitřku HTC a další.. 950/950XL jsou nebo maji byt. TOP/prémiové produkty a pak se dovídáme ze se teplem posunují/deformují molitanova kolečka u mikrofon..... Tech neduhů je vice jako u kteréhokoliv jiného výrobce ale v nejvyšší třídě ma byt tohle ošetřeno a stávat se nemá , az budeš zase někde kritizovat ostatní vzpomeň si na tohle ... Úspěch se neodpousti ze a závist je typicky cecháčkovska vlastnost.
Marty04
smartguru
smartguru
Příspěvky: 702
Registrován: čtv led 02, 2014 21:59
Zařízení: Nokia 8

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od Marty04 »

Je to vtipný, že na 830 se tyhle popup filtry na mikrofony nikdy neposunuly a co koukám, tak i na 950 XL je to líp řešený.
flemo
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 238
Registrován: čtv úno 14, 2013 15:15
Zařízení: Lumia 950 Black

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od flemo »

htcjirka píše:Je na to aplikace do PC, Lumia Phone Test Aplication 6.2.44, je v češtině, takže to hrave zvládneš otestovat.Ještě se podívej, když shodíš kryt, jestli se neposunyly ty molitanová kolečka, stávalo se to, že teplem se posunuly a ucpaly tak původní dirku.
Kde sa to da stiahnut? Vsetky linky, co mi google nasiel (rozne verzie), su neaktualne
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od htcjirka »

Ahoj chlape, normálně přes google a stránky microsoftu, házím Vám to sem napřímo ;-)
Přílohy
LumiaPhoneTestApplicationInstaller 6.2.44.zip
(1.74 MiB) Staženo 109 x
huddan
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: stř kvě 25, 2016 18:30
Zařízení: Lumia 950 XL

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od huddan »

Dik za inštalačku hľadal som to všade a aj keď som niečo našiel tak nešla nainštalovať. Tato síce ide, ale test neurobí lebo nevie stiahnuť testovací balíček takže asi to neotestujem...
Tomet
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: sob led 21, 2012 18:12
Zařízení: Omnia W

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od Tomet »

Tomet píše:Tak dnes 3. den na dovolené mám poprvé od vánoc problém s L950. Od rána nejde spustit žádná externí aplikace mimo systém. K tomu nenajde žádnou wifi a stále se snaží detekovat polohu. V app mapy je poloha vedle cca o 3km. Používám ofiko WM10 verzi .420. Neví někdo co s tím prosím? Restarty nepomáhají a HR se mi na dovolené fakt dělat nechce.
Aplikace nefungovali 4 dny a pak zničeho nic ráno začala zase chodit wifi, bezchybně gps a cca 40% externích aplikací (zrovna těch které jsem nepotřeboval). Od neděle jsem zpět doma a telefon stále na wifi. Po příjezdu se stáhl nový FW podporující double tap, ale 60% aplikací stále nešlo. Dnes ráno mě čekalo příjemné překvapení, funguje vše bez chyb :) Jsem rád, že jsem byl ušetřen HR a doufám že už se to nebude opakovat.
Odpovědět

Zpět na „Microsoft Lumia 950 & 950 XL“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů