prechod z androidu

Diskuze věnovaná systému, aplikacím a hrám
Odpovědět
hchaloupka
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv lis 13, 2014 19:34
Zařízení: galaxy s3

prechod z androidu

Příspěvek od hchaloupka »

Dobry den,schanim nejake tel.s querty klavesnici a docela me zauja BB Q5. Prosim o par rad.
Jak je to s kalendarem.jde synchronizovat s android kalendarem?
cetl jsem ze navigace dost hruza.je online nebo offline?
Pry se daji nainstalovat nejake android aplikace?je mozne tam doinstalovat google navigaci?
Co synchronizace emailu ze seznamu?
Nezahledl jsem nikde zadne smerove sipky.kdyz pisi text a potrebuji prepsat slovo o par radku vic misim se tam trefit prstem na dotikovem display nebo lze posouvat nejak jinak?
Co synchronizace kontaktu z android?jo to v poho?
tel by mel mit hotspot.jde i do tabletu s androidem?u nokie se mi stalo ze nepodporovala hotspot pro android.
dekuji za jakekoli rady.nikdy jsem bb nemel a ani nemam moznost nekde tyto veci vyzkouset.
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: prechod z androidu

Příspěvek od mberdych »

Kalendar ano, navigace google maps, ale bez prihlaseni a nebo offline nativni Mireo nebo Navfree, pripadne lidi rozjeli Sygic z droidu. Email v pohode jakykoli. Ano, musis se trefit na displej jako u klasickeho dotykace + posunem po displeji. Kontakty v pohode, gmail chodi push. Hotspot zadny problem.
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

prechod z androidu

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Jen dodám, že k navigaci v textu pomáhá inteligentní lupa, u které pro přesun o jeden znak doleva/doprava, případně i nahoru/dolů stačí klikat na patřičný okraj lupy ;)
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Systém, aplikace a hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů