Pár dotazů k BIS tarifu

Diskuze věnovaná systému, aplikacím a hrám
Odpovědět
Pepanisko
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 173
Registrován: ned črc 12, 2009 11:25
Zařízení: Blackberry Z10
Bydliště: Jak kdy...
Kontaktovat uživatele:

Pár dotazů k BIS tarifu

Příspěvek od Pepanisko »

Zdravím všechny znalce BB,
mám možnost přejít z Lumie 520 na BB 9790 (BB se mi líbí, protože má dotykový displej a je svižnej, zkoušel jsem si ho v obchodě). Pokud bych přešel, tak samozřejmě aktivuju BIS, a tady nastává pár otázek k upřesnění. Předem chci říct, že si nehodlám platit klasický tarif na internet, protože doma i ve škole mám wi-finu a tam udělám vše co potřebuju. Moje otázka zní: Co všechno budu moct dělat mimo wifinu, tzn. co vše jde dělat pouze přes BIS bez wifi (třeba při cestě ze školy domů či naopak v mém případě)? Vím že jsou to emaily, ale je ještě něco dalšího? Snad chápete co chci říct, nevím jestli jsem to sdělil úplně správně :D

Díky za rady a tipy a odpovědi
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Pár dotazů k BIS tarifu

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Podle mě dnes přechodem z Lumie na ostružinu se starším OS 7 proděláš, kor když na ní nebudeš mít aktivní BIS. Přijdeš o nativní emailový klient, Facebook, Twitter, synchronizaci kkontaktů a kalendáře a další nativní aplikace, které fungují pouze s BIS. Doporučoval bych se spíše poohlídnout po BlackBerry Z10, dnes už se dá sehnat nová i za 6 tisíc, což je směšná cena a nabízí mnohem modernější operační systém a výkonnější hardware.
Odpovědět

Zpět na „Systém, aplikace a hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů