Z10 - výdrž baterie u 3G sítě

Diskuze věnovaná systému, aplikacím a hrám
Odpovědět
Nicholai
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pát kvě 24, 2013 11:58
Zařízení: BlackBerry Z10

Z10 - výdrž baterie u 3G sítě

Příspěvek od Nicholai »

Zdravím vás,

potřeboval bych pomoci s jedním problémem. Jedná se o výdrž baterie při nečinnosti telefonu (v task manageru mám zapnutý pouze program na diagnostiku baterie). Problém se vyskytl teprve před týdnem, kdy jsem onemocněl a pořádně využíval mobil, instaloval jednu aplikaci za druhou atd. Obrázek přiložený níže mluví za vše:

http://2i.cz/1c496b4192

Pokud čistě jedu na 3G, tak to neustále žere baterii i když je mobil v klidu večer. Při wifi už je to v pořádku. Pokud vypnu síťové připojení, tak ztráta baterie v daném časovém intervalu (od 22 - 7 hodin) činí pouze 5%. Díval jsem se do nastavení aplikací, zda některé není permanentně připojená přes mobilní síť. Pak mě to naštvalo a odinstaloval jsem všechny posledně přidané aplikace a výsledek je pořád stejný. Už si nevím rady. :?:

Za každou radu budu rád.
Děkuji.
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Z10 - výdrž baterie u 3G sítě

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Ahoj, ten problem se vyskytl u vic lidi najednou a nejen na BB10, ale i na starsich versich systemu. Je to pravdepodobne nejaky bug BBM, ktery neustale taha data a pretezuje telefon
Kdyz vypnes data, tak uvidis, ze se to zas uklidni. Bohuzel zatim nezname konkretni pricinu, ani reseni, ale nekolik lidi uz hlasi, ze se jim vydrz samovolne vraci do normalu, tak snad to BlackBerry resi.
vencos
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: stř črc 11, 2007 17:45
Zařízení: Blackberry 9360
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Z10 - výdrž baterie u 3G sítě

Příspěvek od vencos »

Vím že je to už starší téma, ale mám obdobný problém u 9360....

Nevím jak to kdo vyřešil, ale mě rapidně snížilo spotřebu bateri ODINSTALACE BBM. Chápum,že messenger je pro mnohé důležitý, ale skutečně žral baterku neskutečným způsobem....
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Z10 - výdrž baterie u 3G sítě

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Už by to mělo být vyřešené, jak jsem psal - byl to bug v BBM, konkrétně v BBM skupinách pravděpodobně, ale už je to opravené podle ohlasů od lidí, kteří s tím měli problémy.
Odpovědět

Zpět na „Systém, aplikace a hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů