Přenesení kontaktů do Blackberry

Diskuze věnovaná systému, aplikacím a hrám
Odpovědět
pepe
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: úte zář 14, 2010 15:01
Zařízení: iPhone 6 64GB, Blackberry 9900
Bydliště: Hradec Králové

Přenesení kontaktů do Blackberry

Příspěvek od pepe »

Mám prosbu, jako druhý telefon jsem si koupil bb 9780. Normálně používám Andrid/WP7/iOS takže mi vždy stačilo mít kontakty na gmail nebo hotmail. Teď mám problém, protože nevím, jak mám do telefonu kontakty dostat. Outlook používám jenom na maily a nemám v něm telefonní kontakty. Zkoušel jsem je tam dostat, ale nepodařilo se mi je tam dostat v jiném formátu než vcard. Což je fajn, ale z gmailu ani hotmailu nejdou importovat v jiném než je.csv. Takže prekérka.

Zkoušel jsem i stáhnout nějaké konvertory csv > vcard, ale všechny byly na něco jiného nebo mi převedly 5 kontaktů s tím, že musím koupit plnou verzi za cca 20 dolarů...

Neví někdo, jak na to? Předem moc děkuju...
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Přenesení kontaktů do Blackberry

Příspěvek od koumes »

A neni neco v BBDesktop?Ted nemam na PC,ale doma jo.Nekde v nastaveni synch pro Outlook.
Anebo jeste pres BT preposlat kontakty.
pepe
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: úte zář 14, 2010 15:01
Zařízení: iPhone 6 64GB, Blackberry 9900
Bydliště: Hradec Králové

Přenesení kontaktů do Blackberry

Příspěvek od pepe »

Sync s outlook tam je, ale problém je v tom, že v outlook nemám kontakty... Nejdou mi tam dostat kvůli formátu jak jsem psal výše...
fido_cz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 231
Registrován: sob lis 15, 2008 15:07
Zařízení: IP4 16GB
Bydliště: Praha

Přenesení kontaktů do Blackberry

Příspěvek od fido_cz »

1. BB umi synchro kontaktu v zakladu, jen musis mit BIS.

2. Existuje app pro BB Google sync. Ze stranek google uz je sice stazena, ale nekde na netu ji urcite najdes.
pepe
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: úte zář 14, 2010 15:01
Zařízení: iPhone 6 64GB, Blackberry 9900
Bydliště: Hradec Králové

Přenesení kontaktů do Blackberry

Příspěvek od pepe »

Tak už jsem úspěšně nastavil mail, ale přes T-mobile/blackberry. Když se pokusím otevřít nastavení mailu z telefonu, vždycky se mi kousne... Takže import kontaktů stále nejde. Poradíte někdo? popřípadě myslíte, že je potřeba přehrát software, když tomu přede mnou to normálně šlapalo?
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Přenesení kontaktů do Blackberry

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Nejjednodušší bude přenést kontakty na Google účet, se kterým umí BB nativně synchronizovat jak kontakty, tak kalendář, případně to jde přes BBDS ve spojení s Outlookem. Do nastavení mailu by ses měl určitě dostat, sam mám T-Mobile a používal jsem dlouhou dobu 9700 a 9900 s BIS a šlo to bez problémů, takže bych klidně zkusil přeinstalovat OS (případně najít novější verzi pokud je k dispozici).
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

Přenesení kontaktů do Blackberry

Příspěvek od Cheetah007 »

řešil jsem podobný problém, kontaky jsem exportoval jako vCard i cvs ze svého google učtu, soubor nakopíroval na microSD kartu, ale telefon načetl jen z jednoho am to pouze první kontakt.
BIS jak je zmíněno v prvních příspěvcích nepoužívám a nepotřebuji, synchronizaci s Google učtem přímo v telefonu bych rád udělal ale jak to a kde nastavit prosím?
Ruslan Botsyurko píše:Nejjednodušší bude přenést kontakty na Google účet, se kterým umí BB nativně synchronizovat jak kontakty, tak kalendář, případně to jde přes BBDS ve spojení s Outlookem. Do nastavení mailu by ses měl určitě dostat, sam mám T-Mobile a používal jsem dlouhou dobu 9700 a 9900 s BIS a šlo to bez problémů, takže bych klidně zkusil přeinstalovat OS (případně najít novější verzi pokud je k dispozici).
Bohužel tady http://www.mobiletips.eu/clanky/blackbe ... lackberry/" onclick="window.open(this.href);return false; píší že je zapotřebí BiS pokud se nepletu, stejně tak bez něj nechodí vestavěný emailový klient.
Odpovědět

Zpět na „Systém, aplikace a hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů