Graffiti na OmniaPro

Diskuze o komunikátoru Samsung OmniaPRO (B7610)
Odpovědět
krata
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 57
Registrován: úte říj 13, 2009 22:45
Zařízení: Samsung OmniaPRO
Bydliště: New Bubu

Graffiti na OmniaPro

Příspěvek od krata »

Na mobilním zařízení píšu docela dost. Kromě běžného i články. Vždy se mi dobře psalo, když jsem používal graffiti. To ale na OmniaPro nejde. Klávesnice je sice bezva v tom, že se dobře píše diakritika a nemusím jí doplňovat v PC, ale rychlost je u mě tak dvoutřetinová
Moc by se mi líbilo, kdybych zase mohl psát graffiti a úplně dokonalé by to bylo, kdybych si tam mohl nadefinovat vlastní znaky (ty s diakritikou).
Nevíte někdo o nějaké aplikaci? Napadlo mě, že by něco mohlo být pro WM, když jsem dnes narazil na toto pro Android
http://www.palmserver.cz/modules.php?na ... e&sid=5911" onclick="window.open(this.href);return false;
Wirei
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv říj 14, 2010 9:23
Zařízení: Omnia GT-7610pro

Graffiti na OmniaPro

Příspěvek od Wirei »

Penreader - umí i česky, ale znaky se musíš naučit jak je chce on, definovat nejdou, ale jinak je skvělý.
InPad - Tam si můžeš nadefinovat co chceš, ale není to rozpoznávání psaného textu v pravém slova smyslu. Na druhou stranu když se s tím naučíš, tak mnohem méně chybuje. Bohužel nevím proč, ale mě se časem začal děsně sekat.
Penwise - Písmena si taky nadefinuješ, je velmi jednoduchý, ale zase neumí diakritiku.
Odpovědět

Zpět na „Samsung OmniaPRO“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů