Jak na Flash nové ROM

Diskuze o komunikátoru Samsung OmniaPRO (B7610)
Soukynek
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: stř led 20, 2010 17:45
Zařízení: Samsung Omnia Pro B7610

Jak na Flash nové ROM

Příspěvek od Soukynek »

Pavel1tu:
Rzumím a chápu. Jinak já mám sice cca 25 MB free ,ale nemůžu říct, že by byl telefon zabržděnej. A co si budeme nalhávat win prostředí (úplně základní) moc ideální není. Takže bohužel musím volit kompromis a to je SPB. Není to zdaleka ideální ,ale jde si na to zvyknout a hlavně nemám jedinej problém s jakoukoliv aplikací (spuštění) SmartMaps jsem ještě nezkoušel...
Závěrem. Pravda je tato: Samsng je papírově stroj jako raketa ,ale ještě na něj nikdo nevychytal ROM tak, aby se odlepila aspoň trochu od země...
pavel1tu
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: stř zář 30, 2009 13:58
Zařízení: Blackberry BOLD 9780
Bydliště: Trutnov

Jak na Flash nové ROM

Příspěvek od pavel1tu »

Soukynek :

Souhlasím na 100%
Já to mám jen na internet, sms, mms, poštu.
Zajímá mě výdrž baterie (úctyhodná), odezva (na 6.5.5 bez graf. nadstavby - lepší jak 6.1) a nutnost restartu )zatím žádné, pokud neberu problémy po instalaci zkur... softu)

1) Mimo mísu - na 6.5.5 z Modaco (full) mi chodí vše, jen ne twitter :-( - nezkomunikuje se a ani se neobjeví na úvodní obrazovce jako položka menu
2) Uvažuji ještě o návratu na 6.1 a oficiální upgrade na 6.5
3) jak jsem pochopil, tak Samsung má 2 paměti po 256M ? V jedné běží ta ROM, do té druhé se nahrávají aplikace ? Proč se mi ta druhá plní a plní balastem - můžu to normálně vydusit (jmenuje se to My Storage) ?
Soukynek
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: stř led 20, 2010 17:45
Zařízení: Samsung Omnia Pro B7610

Jak na Flash nové ROM

Příspěvek od Soukynek »

Co se týče baterky - od pondělí sem nenabíjel!!! A to je dneska pátek a hraju na tom pořád něco, popř. WIFI, SMS, volání - standartní práce!!! momentálně 42 % !!!!!!!!!
jinak co se týká restartu , taky nic - jede vcelku bezproblémově. Teda měl sem chvilku problém s wifi a ještě něčím ,ale teď si nevzpomenu - JOOO - už vím - s tím, že po zamknutí se nějak nechtěl telefon znovu spustit. Ale to se vyřešilo oboje doslova samo...
Twitter nepoužívám, tak nepomůžu
Oficiální upgrade mě příjde jako zbytečnost . z Modaca bude podle mě odladěnější...
Poslední nevím a neznám :-)

-- stř lis 03, 2010 14:12 --

Obrázek


Nová aktuální plocha ;-) Bohužel mě SPB začínalo pěkně sr... Protože je to žrout paměti... Takhle je to daleko svižnější - uvidíme, jak dlouho vydrží...

-- stř lis 03, 2010 14:16 --

Jo ještě - než se někdo bude divit proč 3 navigace... Jen teď týden testuju, která bude nej...
Mixers
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: čtv dub 03, 2008 18:26
Zařízení: Xiaomi Hongmi

Jak na Flash nové ROM

Příspěvek od Mixers »

spatne vlakno.. srry
Onder
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: čtv pro 16, 2010 13:02
Zařízení: Samsung Omnia Pro B7610
Bydliště: Raškovice 244
Kontaktovat uživatele:

Jak na Flash nové ROM

Příspěvek od Onder »

Jaké je to heslo od daskalose na ty ROMKY.. ? Je to dicky v raru a nevím heslo? :)
Soukynek
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: stř led 20, 2010 17:45
Zařízení: Samsung Omnia Pro B7610

Jak na Flash nové ROM

Příspěvek od Soukynek »

Na ROM co sem sem posílal já bylo heslo: pleasedonateifyoucan , ale pak dal nějaký nový - MyBdayIsInNovSendMeAGiftbyDonatingIfYouCan
Pak sem to už přestal sledovat ;-)
killertekk
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon led 24, 2011 7:20
Zařízení: Samsung Omnia pro GT- B7610

Jak na Flash nové ROM

Příspěvek od killertekk »

taky mam problem mam win7 64bit a omnii pro a samsung modem sem nainstaloval a program octans mi ho nenačte jinak active synch jo
LSima
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pon čer 27, 2011 21:41
Zařízení: Samsung B7610

Jak na Flash nové ROM

Příspěvek od LSima »

Zdravím. Měl bych dotaz k Vašemu návodu. Píšete zde že Flashnutí je zkoušeno pouze na souboru nbO. Já jsem z MODACA stahl officiální ROM JC2 a tam jsou soubory pouze: csc,ebo,mst a bin. Chci se zeptat jestli je možné něco z toho použít, dík
HADES
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 295
Registrován: ned lis 16, 2008 21:06
Zařízení: Samsung Omnia Pro
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Jak na Flash nové ROM

Příspěvek od HADES »

Soubor MST obsahuje PDA část, ten je potřeba zvolit jako MoviNAND. Další soubory není třeba flashovat, osobně to ani nedoporučuju. Další info najdeš tady: http://darkforestgroup.com/forum/index.php?topic=605.0" onclick="window.open(this.href);return false;
LSima
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pon čer 27, 2011 21:41
Zařízení: Samsung B7610

Jak na Flash nové ROM

Příspěvek od LSima »

Jo aha, dekuju za odpoved, takže v podstate MST je misto nbO. No sice nejsem bravurni anglictinar, ale snad si stim uz nejak poradim :)

-- sob črc 02, 2011 17:24 --
HADES píše:Soubor MST obsahuje PDA část, ten je potřeba zvolit jako MoviNAND. Další soubory není třeba flashovat, osobně to ani nedoporučuju. Další info najdeš tady: http://darkforestgroup.com/forum/index.php?topic=605.0" onclick="window.open(this.href);return false;

Ještě bych se rád zeptal proč teda nedoporučuješ flashovat osattní části?
Odpovědět

Zpět na „Samsung OmniaPRO“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů